Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Alufolija za živila je primerna za pakiranje vsega, kar mora ostati sveže in toplo. Aluminijasto folijo uporabljamo za povijanje in pokrivanje živil. Na roli je 20 m folije širine 30 cm.OPOZORILOAluminijastih folij ne uporabljajte za zelo kisla in slana živila (npr. paradižnikova mezga itd..), ker reagirajo s folijo. ALU FOLIJA SE NE SME UPORABLJATI V MIKROVALOVNIH PEČICAH! Aluminij odbija elektromagnetno valovanje, zato se hrana skuha neenakomerno, folija pa se lahko vname in poškoduje vašo pečico. |
|---|---|
| Kratek opis | Aluminijasta folija za živila, 30cmx20m |
| Tehnični podatki | - alu folija za živila- odporna proti trganju- odporna na toploto- v roli je 20 m folije širine 30 cm |
| Ean koda | 4006508100200 |
| Teža v kg | 0.4000 |
| Redna cena brez DDV | 3,00 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 2,00 € |
| Proizvajalec | PISKAR |
| Koda dobavitelja | PIS00200 |
| Izdelek | Aluminijasta folija za živila |
| Dolžina | 20m |
| Širina | 30cm |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 20 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | PISKAR D.O.O. Cesta v Zajčjo dobravo 49 1260 Ljubljana Polje E-pošta: [email protected] |
BATERIJA PRENOSNA SANDBERG POWERBANK USB-C PD 20W 60.000mAh 420-71
Cena brez ddv: 75,00 €
Cena z ddv: 91,50 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g BELE 1/50
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 210x110x310 2000ml/750g BELE 1/50
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
SET SVINČNIK 3x, RADIRKA, ŠILČEK FABER CASTELL GRIP 2001 ROZA
Cena brez ddv: 7,55 €
Cena z ddv: 9,21 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g 1/50
Cena brez ddv: 10,00 €
Cena z ddv: 12,20 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 130x70x225 500ml/100g BELE 1/50
Cena brez ddv: 8,00 €
Cena z ddv: 9,76 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 110x65x185 250ml/70g BELE 1/100
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-B7500D TonerBenefit
Cena brez ddv: 185,00 €
Cena z ddv: 225,70 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z PREGIB PAPERNET HYTECH 416152
Cena brez ddv: 18,00 €
Cena z ddv: 21,96 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 122x183cm POST-IT FLEX WRITE FWS6x4
Cena brez ddv: 120,00 €
Cena z ddv: 146,40 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z-W PREGIB PAPERNET HYTECH ČRN 416156
Cena brez ddv: 18,00 €
Cena z ddv: 21,96 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-1622WE TonerBenefit
Cena brez ddv: 150,00 €
Cena z ddv: 183,00 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 91x122cm POST-IT FLEX WRITE FWS4x3
Cena brez ddv: 84,00 €
Cena z ddv: 102,48 €
OBRAZEC M1 PRIJAVA V POKOJNINSKO IN INVALIDSKO ZAVAROVANJE 8.247
Cena brez ddv: 0,41 €
Cena z ddv: 0,50 €