Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Kartonska embalaža z variabilno višino za pošiljjanje knjig, katalogov, tiskovin in drugega blaga. Embalaža omogoča hitro, enostavno in varno pakiranje. Robovi in vogali embalaže so dodatno ojačani. Samolepilni trak na pokrovu omogoča hitro zapiranje škatle brez dodatne uporabe lepilnega traku. Škatla je kupcu prijazna saj omogoča hitro odpiranje s pomočjo potezne vrvice.VEDNO SO PODANE NOTRANJE DIMENZIJE ŠKATEL V MM: DOLŽINA X ŠIRINA X VIŠINA |
|---|---|
| Kratek opis | Paketna embalaža za knjige, kataloge in tiskovine, 550x350x do 100mm |
| Tehnični podatki | - ovojna kartonska embalaža za knjige, kataloge, koledarje in ostalo blago- močna troslojna valovita lepenka za optimalno zaščito pred zvijanjem- variabilno nastavljiva višina- samolepilni trak za enostavno zapiranje- vdelan trak za odtrganje namenjen hitremu in enostavnemu odpiranju- certifikat FSC® (ne obremenjuje okolja)- notranje dimenzije (dolžina x širina x višina): 550 x 350 x do 100 mm |
| Ean koda | 5904035307132 |
| Teža v kg | 0.3000 |
| Redna cena brez DDV | 2,10 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 1,40 € |
| Proizvajalec | REDOLJUB PAKIRANJE |
| Koda dobavitelja | MAZXXXL |
| Izdelek | Embalaža za knjige |
| Dolžina | 550mm |
| Širina | 350mm |
| Višina | 100mm |
| Material | troslojna valovita lepenka |
| Velikost, Format | 550x350x do 100mm |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 20 |
| Pakiranje 2 | 360 |
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-1622WE TonerBenefit
Cena brez ddv: 150,00 €
Cena z ddv: 183,00 €
PODAJALNIK BRISAČ V ROLI CENTRALNI IZVLEK PAPERNET 416167
Cena brez ddv: 27,00 €
Cena z ddv: 32,94 €
OKVIR SAMOLEPILNI ZA LETAKE DURAFRAME NOTE 4994 A5 SREBRN
Cena brez ddv: 10,00 €
Cena z ddv: 12,20 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V ROLI PAPERNET HYTECH MINI JUMBO 416145
Cena brez ddv: 12,00 €
Cena z ddv: 14,64 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V LISTIČIH PAPERNET HYTECH 416147
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 122x183cm POST-IT FLEX WRITE FWS6x4
Cena brez ddv: 120,00 €
Cena z ddv: 146,40 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g 1/50
Cena brez ddv: 10,00 €
Cena z ddv: 12,20 €
NATRON PAKIRNE VREČKE Z RAVNIM DNOM 135x85x320 do 1.000g NATUR 100 kos
Cena brez ddv: 14,00 €
Cena z ddv: 17,08 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 130x70x225 500ml/100g BELE 1/50
Cena brez ddv: 8,00 €
Cena z ddv: 9,76 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g BELE 1/50
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
ZVEZEK ŠOLSKI A4 52L 80g KARO 1cm STREET COLOR-DISLEKSIJA MODER
Cena brez ddv: 2,43 €
Cena z ddv: 2,96 €