Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Samolepilna Post-it piši briši folija v roli. Idealna za vsak sestanek, brainstorming ali delavnico. Odlična izbira za pisanje sporočil, seznamov opravil in ustvarjalnih idej na stene, vrata ali mize. Folijo lahko lepite in prestavljate po želji. Enostavna namestitev, ne pušča sledi in ne poškoduje površine. Uporabljajte lahko flomastre za belo tablo, ki jih očistite s krpico. Lahko uporabljate tudi permanatne markerje, ki jih očistite z vodo in krpico. Krpica za brisanje je priložena. |
|---|---|
| Kratek opis | Bela samolepilna folija whiteboard pišI-briši, 121,9x182,9 cm |
| Tehnični podatki | - piši briši samolepilna folija- zelo enostavna uporaba: odlepi in prilepi- nalepite jo lahko na praktično vse gladke ploščate ali ukrivljene površine: steklo, les, kovina, tapete, itd..- folijo lahko lepite in prestavljate po želji- ni primerna za prašne in grobe površine- pred uporabo površino dobro očistite vseh nečistoč- zelo gladka površina za pisanje z markerji piši briši ter permanetnimi markerji- sledove piši briši markerjev odstranimo s krpico- sledove permanentnih markerjev odstranimo z vodo in krpico (uporaba čistil ni potrebna)- enostavno čiščenje- folijo je mogoče odrezati na poljubno dimenzijo in jo prilagoditi svojim potrebam- priložena čistilna krpica- dimenzije folije 121,9 x 182,9 cm |
| Ean koda | 638060276600 |
| Teža v kg | 1.8000 |
| Redna cena brez DDV | 182,00 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 120,00 € |
| Proizvajalec | 3M, POST-IT, SCOTCH |
| Koda dobavitelja | 3MMFWS6x4 |
| Izdelek | Samolepilna folija piši-briši |
| Širina | 180cm |
| Višina | 120cm |
| Material | samolepilna folija |
| Velikost, Format | 120x180cm |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 1 |
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI BI-OFFICE 120x180cm BELA
Cena brez ddv: 147,88 €
Cena z ddv: 180,41 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI BI-OFFICE 120x240cm BELA
Cena brez ddv: 156,51 €
Cena z ddv: 190,94 €
TABLA BELA SAMOSTOJEČA FLIPCHART BI-OFFICE MAYA MOBILE 70x100cm SIVA 4806175GR
Cena brez ddv: 209,00 €
Cena z ddv: 254,98 €
TABLA BELA MAGNETNA LETNI MESEČNI PLANER BI-OFFICE 60x90 cm
Cena brez ddv: 52,75 €
Cena z ddv: 64,36 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI BI-OFFICE 90x120cm BELA
Cena brez ddv: 66,03 €
Cena z ddv: 80,56 €
TABLA BELA SAMOSTOJEČA FLIPCHART BI-OFFICE EARTH-IT 70x102cm EA2306995
Cena brez ddv: 104,01 €
Cena z ddv: 126,89 €
MAPA S HITROVEZOM IN LUKNJAMI A4 LEVIA
Cena brez ddv od: 0,44 €
Cena z ddv od: 0,54 €
TISKALNIK INKJET MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-T220 INKBENEFIT PLUS
Cena brez ddv: 140,00 €
Cena z ddv: 170,80 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-B7500D TonerBenefit
Cena brez ddv: 185,00 €
Cena z ddv: 225,70 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z-W PREGIB PAPERNET HYTECH ČRN 416156
Cena brez ddv: 18,00 €
Cena z ddv: 21,96 €
PODAJALNIK BRISAČ V ROLI CENTRALNI IZVLEK PAPERNET 416167
Cena brez ddv: 27,00 €
Cena z ddv: 32,94 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER MFC-B7710DN TonerBenefit
Cena brez ddv: 230,00 €
Cena z ddv: 280,60 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 85x50x145 100ml/50g BELE 1/100
Cena brez ddv: 7,00 €
Cena z ddv: 8,54 €
BATERIJA PRENOSNA INTENSO POWERBANK XS20000 20.000mAh 7313552 BELA
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g 1/50
Cena brez ddv: 10,00 €
Cena z ddv: 12,20 €
NATRON PAKIRNE VREČKE Z RAVNIM DNOM 135x85x320 do 1.000g NATUR 100 kos
Cena brez ddv: 14,00 €
Cena z ddv: 17,08 €