Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Krep papir je nekoliko mehkejši in tanjši papir, ki je prečno naguban. Zaradi svojih lastnosti se ga lahko enostavno oblikujete. Vsestransko je uporaben pri izdelavi čudovitih izdelkov za vsestransko dekoracijo in oblikovanje različnih aranžmajev, kot tak pa se uporablja tako v šoli kot tudi doma. Krep papir je gramature 60g in navit v rolo dimenzij 50 x 250 cm.Opozorilo!Krep papir ob kontaktu z vodo, vlago, kislinami ali maščobo lahko izgubi barvo. Krep papirja ne smemo uporabljati v kontaktu s hrano. |
|---|---|
| Kratek opis | Krep papir v roli, 60g, 50x250cm |
| Tehnični podatki | Krep papir v roliGramatura: 60 gDimenzije role: 50 x 250 cm |
| Ean koda | 8004496023224 |
| Teža v kg | 0.0800 |
| Redna cena brez DDV | 0,95 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 0,65 € |
| Proizvajalec | RAZNO |
| Koda dobavitelja | KRT55200100027 |
| Izdelek | Krep papir |
| Gramatura/debelina | 60 g |
| Velikost, Format | rola 50x250cm |
| Varianta/Barva | TEMNO LILA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 10 |
PRENOSNA SOLARNA BATERIJA SANDBERG SOLAR 4-PANEL POWERBANK 25.000mAh 20W 420-56
Cena brez ddv: 75,00 €
Cena z ddv: 91,50 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 160x80x270 750ml/250g BELE 1/50
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z PREGIB PAPERNET HYTECH 416152
Cena brez ddv: 18,00 €
Cena z ddv: 21,96 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-B7500D TonerBenefit
Cena brez ddv: 185,00 €
Cena z ddv: 225,70 €
KUVERTA VALOVITA LEPENKA SAMOLEPILNA 365x570x-50mm ENV MAXI
Cena brez ddv: 0,70 €
Cena z ddv: 0,85 €
EMBALAŽA ZA KNJIGE SAMOLEPILNA ROLLBOX 550x350x do 100mm XXXL
Cena brez ddv: 1,40 €
Cena z ddv: 1,71 €
MAPA S HITROVEZOM IN LUKNJAMI A4 LEVIA
Cena brez ddv od: 0,44 €
Cena z ddv od: 0,54 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z-W PREGIB PAPERNET HYTECH ČRN 416156
Cena brez ddv: 18,00 €
Cena z ddv: 21,96 €
NATRON PAKIRNE VREČKE Z RAVNIM DNOM 135x85x320 do 1.000g NATUR 100 kos
Cena brez ddv: 14,00 €
Cena z ddv: 17,08 €
ŽEPKI ZA PLASTIFICIRANJE A3 303x426mm 250mic 50/1 GBC 3740450
Cena brez ddv: 50,00 €
Cena z ddv: 61,00 €
BATERIJA PRENOSNA SANDBERG POWERBANK USB-C PD 20W 60.000mAh 420-71
Cena brez ddv: 75,00 €
Cena z ddv: 91,50 €
TRANSPORTNA KARTONSKA ŠKATLA PETSLOJNA 590x390x230mm MVP11200558
Cena brez ddv: 3,20 €
Cena z ddv: 3,90 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 250x130x340 3000ml/1000g 1/50
Cena brez ddv: 19,00 €
Cena z ddv: 23,18 €