Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Trde stabilne kuverte izdelane iz troslojne valovite lepenke namenjene pošiljanju knjig, katalogov, koledarjev, fotografij, revij, prospektov in drugega občutljivega blaga. Močna valovita lepenka z ojačanimi robovi nudi optimalno zaščito pred zvijanjem in poškodbami. Kuverte imajo vgrajen samolepilni trak za hitro in enostavno zapiranje. Za hitro odpiranje kuverte služi vgrajen trak za lažje odtrganje. V kuverte lahko vstavimo gradivo do debeline 50 mm. |
|---|---|
| Kratek opis | Kartonasta kuverta iz valovite lepenke notranjih dimenzij 365x570mm, debelina do 50mm |
| Tehnični podatki | - kartonske kuverte iz valovite lepenke- močna troslojna valovita lepenka za optimalno zaščito pred zvijanjem- ojačani robovi za dodatno zaščito- samolepilni trak za enostavno zapiranje- vdelan trak za odtrganje namenjen hitremu in enostavnemu odpiranju- certifikat FSC® (ne obremenjuje okolja)- notranje dimenzije (širina x višina): 365 x 570 mm- raztegljive do 50 mm |
| Ean koda | 5904035300294 |
| Teža v kg | 0.1550 |
| Redna cena brez DDV | 1,10 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 0,70 € |
| Proizvajalec | REDOLJUB PAKIRANJE |
| Koda dobavitelja | MAZENVMAXI |
| Izdelek | Kartonska kuverta |
| Širina | 365mm |
| Višina | 570mm |
| Globina | do 50mm |
| Material | troslojna valovita lepenka |
| Velikost, Format | 365x570x-50mm |
| Varianta/Barva | NATUR |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 50 |
| Pakiranje 2 | 1350 |
KUVERTA LEPENKA SAMOLEPILNA 285x370x-30mm MVP11100693
Cena brez ddv od: 0,57 €
Cena z ddv od: 0,70 €
KUVERTA VALOVITA LEPENKA SAMOLEPILNA A4 215x300x-50mm MVP11100671
Cena brez ddv od: 0,62 €
Cena z ddv od: 0,76 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V ROLI PAPERNET HYTECH MINI JUMBO 416145
Cena brez ddv: 12,00 €
Cena z ddv: 14,64 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 15,00 €
Cena z ddv: 18,30 €
EMBALAŽA ZA KNJIGE SAMOLEPILNA ROLLBOX 550x350x do 100mm XXXL
Cena brez ddv: 1,40 €
Cena z ddv: 1,71 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 85x50x145 100ml/50g BELE 1/100
Cena brez ddv: 7,00 €
Cena z ddv: 8,54 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 160x80x270 750ml/250g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
TRANSPORTNA KARTONSKA ŠKATLA PETSLOJNA 590x390x230mm MVP11200558
Cena brez ddv: 3,20 €
Cena z ddv: 3,90 €
PODAJALNIK BRISAČ V ROLI CENTRALNI IZVLEK PAPERNET 416167
Cena brez ddv: 27,00 €
Cena z ddv: 32,94 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 130x70x225 500ml/100g BELE 1/50
Cena brez ddv: 8,00 €
Cena z ddv: 9,76 €
ZVEZEK ŠOLSKI A4 52L 80g KARO 1cm STREET COLOR-DISLEKSIJA MODER
Cena brez ddv: 2,43 €
Cena z ddv: 2,96 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 110x65x185 do 250ml/70g ČRNE 1/100
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER MFC-B7710DN TonerBenefit
Cena brez ddv: 230,00 €
Cena z ddv: 280,60 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-B7500D TonerBenefit
Cena brez ddv: 185,00 €
Cena z ddv: 225,70 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 210x110x310 2000ml/750g BELE 1/50
Cena brez ddv: 15,00 €
Cena z ddv: 18,30 €