Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Predstavitvena mapa z navarjenimi žepki na prednji in hrbtni strani, ki omogočajo da zunanji izgled mape izdelamo po svojih željah. Izdelana je iz reciklirane lepenke, debeline 2,1mm, kaširane v PVC folijo. Dvorinčni mehanizem D-oblike 45mm, omogoča shranjevanje do 45mm gradiva. |
|---|---|
| Kratek opis | Kataloška predstavitvena mapa z žepki in dvorinčnim D mehanizmom višine 45mm |
| Tehnični podatki | Maximalna debelina vpetega gradiva: do 35mm (cca 500 listov 80g papirja)Mehanizem: dvorinčni D oblike 45mmDimenzije zaprte mape (širina x višina): 270 x 315 mmŠirina hrbtišča mape: cca 67 mmMaterial: reciklirana lepenka debeline 2,1 mmZunanjost: PVC folija 0,28 mmNotranjost: PVC folija 0,28 mmŽepek na zunjanji in hrbtni strani: PVC folija 0,18 mmNa prednji in hrbtni strani navarjen žepek za vlaganje naslovnicPriložen žični pritisni zaslon za mehanizem |
| Ean koda | 3830020571047 |
| Teža v kg | 0.5140 |
| Redna cena brez DDV | 6,50 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 5,00 € |
| Proizvajalec | PLAST KART |
| Koda dobavitelja | PVC0520140009 |
| Izdelek | Dvorinčna mapa |
| Velikost, Format | A4 210x297mm |
| Varianta/Barva | BELA |
| Zmogljivost | D mehanizem 45mm |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 14 |
MAPA RINČNA ZA PREZENTACIJE A4 4-D RINKE HRBET 38mm OPTIMA BELA
Cena brez ddv: 5,64 €
Cena z ddv: 6,88 €
MAPA RINČNA ZA PREZENTACIJE A4 4-D RINKE HRBET 50mm OPTIMA BELA
Cena brez ddv: 6,37 €
Cena z ddv: 7,77 €
MAPA RINČNA ZA PREZENTACIJE A4 4-D RINKE HRBET 25mm OPTIMA BELA
Cena brez ddv: 5,49 €
Cena z ddv: 6,70 €
VREČKE ZIP ZAPIRANJE NAPISNO POLJE 250x350mm 50um LDPE 100/1
Cena brez ddv: 7,00 €
Cena z ddv: 8,54 €
ETIKETE OZNAČEVALNE NA KOLUTU 50x19mm BELE ZWECKFORM 3833 250 kos
Cena brez ddv: 5,63 €
Cena z ddv: 6,87 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 85x50x145 100ml/50g BELE 1/100
Cena brez ddv: 8,50 €
Cena z ddv: 10,37 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V LISTIČIH PAPERNET HYTECH 416147
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
TRANSPORTNA KARTONSKA ŠKATLA PETSLOJNA 590x390x230mm MVP11200558
Cena brez ddv: 3,20 €
Cena z ddv: 3,90 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER MFC-B7710DN TonerBenefit
Cena brez ddv: 230,00 €
Cena z ddv: 280,60 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 160x80x270 750ml/250g BELE 1/50
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V ROLI PAPERNET HYTECH MAXI JUMBO 416146
Cena brez ddv: 20,00 €
Cena z ddv: 24,40 €