Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Predstavitvena mapa z navarjenimi žepki na prednji in hrbtni strani, ki omogočajo da zunanji izgled mape izdelamo po svojih željah. Izdelana je iz reciklirane lepenke, debeline 2,1mm, kaširane v PVC folijo. Dvorinčni mehanizem D-oblike 50mm, omogoča shranjevanje do 50mm gradiva. |
|---|---|
| Kratek opis | Kataloška predstavitvena mapa z žepki in dvorinčnim D mehanizmom višine 50mm |
| Tehnični podatki | Maximalna debelina vpetega gradiva: do 50mm (cca 550 listov 80g papirja)Mehanizem: dvorinčni D oblike 50mmDimenzije zaprte mape (širina x višina): 270 x 315 mmŠirina hrbtišča mape: cca 77 mmMaterial: reciklirana lepenka debeline 2,1 mmZunanjost: PVC folija 0,28 mmNotranjost: PVC folija 0,28 mmŽepek na zunjanji in hrbtni strani: PVC folija 0,18 mmNa prednji in hrbtni strani navarjen žepek za vlaganje naslovnicPriložen žični pritisni zaslon za mehanizem |
| Ean koda | 3830020571054 |
| Teža v kg | 0.5140 |
| Redna cena brez DDV | 6,50 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 5,00 € |
| Proizvajalec | PLAST KART |
| Koda dobavitelja | PVC0520150009 |
| Izdelek | Dvorinčna mapa |
| Velikost, Format | A4 210x297mm |
| Varianta/Barva | BELA |
| Zmogljivost | D mehanizem 50mm |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 12 |
MAPA RINČNA ZA PREZENTACIJE A4 4-D RINKE HRBET 50mm OPTIMA BELA
Cena brez ddv: 6,37 €
Cena z ddv: 7,77 €
MAPA RINČNA ZA PREZENTACIJE A4 4-D RINKE HRBET 25mm OPTIMA BELA
Cena brez ddv: 5,49 €
Cena z ddv: 6,70 €
MAPA RINČNA ZA PREZENTACIJE A4 4-D RINKE HRBET 38mm OPTIMA BELA
Cena brez ddv: 5,64 €
Cena z ddv: 6,88 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-B7500D TonerBenefit
Cena brez ddv: 185,00 €
Cena z ddv: 225,70 €
SET SVINČNIK 3x, RADIRKA, ŠILČEK FABER CASTELL GRIP 2001 ROZA
Cena brez ddv: 7,55 €
Cena z ddv: 9,21 €
OBRAZEC M1 PRIJAVA V POKOJNINSKO IN INVALIDSKO ZAVAROVANJE 8.247
Cena brez ddv: 0,41 €
Cena z ddv: 0,50 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V ROLI PAPERNET HYTECH MAXI JUMBO 416146
Cena brez ddv: 20,00 €
Cena z ddv: 24,40 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 210x110x310 2000ml/750g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 17,00 €
Cena z ddv: 20,74 €
MAPA S HITROVEZOM IN LUKNJAMI A4 LEVIA
Cena brez ddv od: 0,44 €
Cena z ddv od: 0,54 €
PAPIR BARVNI PAPERLINE A4 80g INTENZIVNE BARVE 500/1
Cena brez ddv od: 8,00 €
Cena z ddv od: 9,76 €
TRAK ZA NALEPKE BROTHER P-TOUCH HEAT SHRINK TUBE BEL-ČRN 17,7mm HSe-241
Cena brez ddv: 21,00 €
Cena z ddv: 25,62 €
TISKALNIK INKJET MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-T220 INKBENEFIT PLUS
Cena brez ddv: 140,00 €
Cena z ddv: 170,80 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V LISTIČIH PAPERNET HYTECH 416147
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 180x90x290 1000ml/500g BELE 1/50
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
VREČKE ZIP ZAPIRANJE NAPISNO POLJE 250x350mm 50um LDPE 100/1
Cena brez ddv: 7,00 €
Cena z ddv: 8,54 €
KUVERTA VALOVITA LEPENKA SAMOLEPILNA 365x570x-50mm ENV MAXI
Cena brez ddv: 0,70 €
Cena z ddv: 0,85 €