Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Predstavitvena mapa z navarjenimi žepki na prednji in hrbtni strani, ki omogočajo da zunanji izgled mape izdelamo po svojih željah. Izdelana je iz reciklirane lepenke, debeline 2,1mm, kaširane v PVC folijo. Štiririnčni mehanizem D-oblike 50mm, omogoča shranjevanje do 50mm gradiva. |
|---|---|
| Kratek opis | Kataloška predstavitvena mapa z žepki in štirrinčnim D mehanizmom višine 50mm |
| Tehnični podatki | Maximalna debelina vpetega gradiva: do 50mm (cca 550 listov 80g papirja)Mehanizem: štiririnčni D oblike 50mmDimenzije zaprte mape (širina x višina): 270 x 315 mmŠirina hrbtišča mape: cca 77 mmMaterial: reciklirana lepenka debeline 2,1 mmZunanjost: PVC folija 0,28 mmNotranjost: PVC folija 0,28 mmŽepek na zunjanji in hrbtni strani: PVC folija 0,18 mmNa prednji in hrbtni strani navarjen žepek za vlaganje naslovnicPriložen žični pritisni zaslon za mehanizem |
| Ean koda | 3830020570316 |
| Teža v kg | 0.5140 |
| Redna cena brez DDV | 6,80 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 5,50 € |
| Proizvajalec | PLAST KART |
| Koda dobavitelja | PVC0520151009 |
| Izdelek | Štiririnčna mapa |
| Velikost, Format | A4 210x297mm |
| Varianta/Barva | BELA |
| Zmogljivost | D mehanizem 50mm |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 12 |
MAPA RINČNA ZA PREZENTACIJE A4 4-D RINKE HRBET 38mm OPTIMA BELA
Cena brez ddv: 5,64 €
Cena z ddv: 6,88 €
MAPA RINČNA ZA PREZENTACIJE A4 4-D RINKE HRBET 50mm OPTIMA BELA
Cena brez ddv: 6,37 €
Cena z ddv: 7,77 €
MAPA RINČNA ZA PREZENTACIJE A4 4-D RINKE HRBET 25mm OPTIMA BELA
Cena brez ddv: 5,49 €
Cena z ddv: 6,70 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 250x130x340 3000ml/1000g 1/50
Cena brez ddv: 19,00 €
Cena z ddv: 23,18 €
EMBALAŽA ZA KNJIGE SAMOLEPILNA ROLLBOX 550x350x do 100mm XXXL
Cena brez ddv: 1,40 €
Cena z ddv: 1,71 €
PAPIR BARVNI PAPERLINE A4 80g INTENZIVNE BARVE 500/1
Cena brez ddv od: 8,00 €
Cena z ddv od: 9,76 €
BATERIJA PRENOSNA INTENSO POWERBANK XS20000 20.000mAh 7313552 BELA
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 110x65x185 do 250ml/70g ČRNE 1/100
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
TRANSPORTNA KARTONSKA ŠKATLA PETSLOJNA 590x390x230mm MVP11200558
Cena brez ddv: 3,20 €
Cena z ddv: 3,90 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-1622WE TonerBenefit
Cena brez ddv: 150,00 €
Cena z ddv: 183,00 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER MFC-B7710DN TonerBenefit
Cena brez ddv: 230,00 €
Cena z ddv: 280,60 €
TISKALNIK INKJET MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-T220 INKBENEFIT PLUS
Cena brez ddv: 140,00 €
Cena z ddv: 170,80 €
NATRON PAKIRNE VREČKE Z RAVNIM DNOM 135x85x320 do 1.000g NATUR 100 kos
Cena brez ddv: 14,00 €
Cena z ddv: 17,08 €
ETIKETE OZNAČEVALNE NA KOLUTU 50x19mm BELE ZWECKFORM 3833 250 kos
Cena brez ddv: 5,63 €
Cena z ddv: 6,87 €
PODAJALNIK BRISAČ V ROLI CENTRALNI IZVLEK PAPERNET 416167
Cena brez ddv: 27,00 €
Cena z ddv: 32,94 €