Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Barvna plastificirana mapa za shranjevanje gradiva formata A4. Izdelana je iz reciklirane lepenke, debeline 1,8mm, kaširane v papir prevlečen s polipropilensko folijo. Okrogel dvorinčni mehanizem, premera 25mm omogoča shranjevanje do 21mm gradiva. |
|---|---|
| Kratek opis | Rinčna mapa z dvorinčnim mehanizmom premera 25 mm |
| Tehnični podatki | Širina hrbtišča mape: cca 35mmMaximalna debelina vpetega gradiva: do 21mm (cca 190 listov 80g papirja)Mehanizem: okrogel dvorinčni premera 25mmDimenzije zaprte mape (širina x višina): 263 x 320 mmMaterial: reciklirana lepenkaZunanjost: papir plastificiran s polipropilensko folijoNotranjost: bel papir |
| Ean koda | FCK05001300 |
| Teža v kg | 0.2970 |
| Proizvajalec | REDOLJUB PISARNA |
| Koda dobavitelja | FCK05001300?? |
| Izdelek | Dvorinčna mapa |
| Material | lepenka |
| Velikost, Format | A4 210x297mm |
| Zmogljivost | O mehanizem 25mm |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 25 |
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-B7500D TonerBenefit
Cena brez ddv: 185,00 €
Cena z ddv: 225,70 €
TISKALNIK INKJET MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-T220 INKBENEFIT PLUS
Cena brez ddv: 140,00 €
Cena z ddv: 170,80 €
TOALETNI PAPIR DVOSLOJNI MAXI JUMBO ROLA PAPERNET 402298 6/1
Cena brez ddv: 19,95 €
Cena z ddv: 24,34 €
OBRAZEC M1 PRIJAVA V POKOJNINSKO IN INVALIDSKO ZAVAROVANJE 8.247
Cena brez ddv: 0,41 €
Cena z ddv: 0,50 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 210x110x310 2000ml/750g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 17,00 €
Cena z ddv: 20,74 €
KUVERTA VALOVITA LEPENKA SAMOLEPILNA 365x570x-50mm ENV MAXI
Cena brez ddv: 0,70 €
Cena z ddv: 0,85 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-1622WE TonerBenefit
Cena brez ddv: 150,00 €
Cena z ddv: 183,00 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z-W PREGIB PAPERNET HYTECH 416148
Cena brez ddv: 21,00 €
Cena z ddv: 25,62 €
MAPA S HITROVEZOM IN LUKNJAMI A4 LEVIA
Cena brez ddv od: 0,44 €
Cena z ddv od: 0,54 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 110x65x185 250ml/70g BELE 1/100
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 85x50x145 100ml/50g BELE 1/100
Cena brez ddv: 8,50 €
Cena z ddv: 10,37 €
EMBALAŽA ZA KNJIGE SAMOLEPILNA ROLLBOX 550x350x do 100mm XXXL
Cena brez ddv: 1,40 €
Cena z ddv: 1,71 €