Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Stenska steklena magnetna tabla piši briši je sodobna alternativa klasičnim piši briši tablam. Z izjemno gladko neporozno površino za pisanje je eleganten medij za informiranje in oglaševanje. Izdelana je iz kvalitetnega nezlomljivega stekla. Po njej lahko pišemo s piši-briši (whiteboard) ter krednimi markerji. Priporočamo uporabo močnejših magnetov primernih za steklene table. Tabli je priložen marker za pisanje, dva močna magneta, pribor za montažo ter polica za pisala. Čiščenje in vzdrževanje table je zaradi neporozne površine izjemo enostavno. Dimenzije table so 67,7 x 38,1 cm. |
|---|---|
| Kratek opis | Steklena piši briši magnetna tabla, bela, 68,7x38,1cm |
| Tehnični podatki | - sodobna izvedba tradicionalnih stenskih tabel - magnetna površina iz nezlomljivega kaljenega stekla je primerna za pogosto uporabo- izredno enostavno brisanje in največja odpornost na madeže črnila in praske - stilska oblika brez roba in z odstranljivo aluminijasto polico za pisala - nevidno pritrjevanje na steno, priložen pribor in šablona za montažo - priložen marker ter dva zelo močna magneta za belo tablo - magneti za uporabo na steklenih tablah morajo biti močnejši kot za običajne bele table, priporočamo uporabo magnetov AC1903854- dimenzije table (širina x višina x globina): 68,7 x 38,1 x2,2 cm - garancija 25 let |
| Ean koda | 5028252501958 |
| Teža v kg | 4.9000 |
| Redna cena brez DDV | 68,64 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 50,00 € |
| Proizvajalec | NOBO OPREMA |
| Koda dobavitelja | NOBAC1905175 |
| Izdelek | Steklena magnetna tabla |
| Širina | 68cm |
| Višina | 38cm |
| Material | kaljeno steklo |
| Velikost, Format | 68x38cm |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 1 |
VREČKE ZIP ZAPIRANJE NAPISNO POLJE 250x350mm 50um LDPE 100/1
Cena brez ddv: 7,00 €
Cena z ddv: 8,54 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 130x70x225 500ml/100g BELE 1/50
Cena brez ddv: 8,00 €
Cena z ddv: 9,76 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 160x80x270 750ml/250g BELE 1/50
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g 1/50
Cena brez ddv: 10,00 €
Cena z ddv: 12,20 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V ROLI PAPERNET HYTECH MINI JUMBO 416145
Cena brez ddv: 12,00 €
Cena z ddv: 14,64 €
ETIKETE OZNAČEVALNE NA KOLUTU 50x19mm BELE ZWECKFORM 3833 250 kos
Cena brez ddv: 5,63 €
Cena z ddv: 6,87 €
TOALETNI PAPIR DVOSLOJNI MAXI JUMBO ROLA PAPERNET 402298 6/1
Cena brez ddv: 19,95 €
Cena z ddv: 24,34 €
KUVERTA VALOVITA LEPENKA SAMOLEPILNA 365x570x-50mm ENV MAXI
Cena brez ddv: 0,70 €
Cena z ddv: 0,85 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 91x122cm POST-IT FLEX WRITE FWS4x3
Cena brez ddv: 84,00 €
Cena z ddv: 102,48 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 210x110x310 2000ml/750g BELE 1/50
Cena brez ddv: 15,00 €
Cena z ddv: 18,30 €
PRENOSNA SOLARNA BATERIJA SANDBERG SOLAR 4-PANEL POWERBANK 25.000mAh 20W 420-56
Cena brez ddv: 75,00 €
Cena z ddv: 91,50 €
PODAJALNIK BRISAČ V ROLI CENTRALNI IZVLEK PAPERNET 416167
Cena brez ddv: 27,00 €
Cena z ddv: 32,94 €
PAPIR BARVNI PAPERLINE A4 80g INTENZIVNE BARVE 500/1
Cena brez ddv od: 8,00 €
Cena z ddv od: 9,76 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 85x50x145 100ml/50g BELE 1/100
Cena brez ddv: 7,00 €
Cena z ddv: 8,54 €
EMBALAŽA ZA KNJIGE SAMOLEPILNA ROLLBOX 550x350x do 100mm XXXL
Cena brez ddv: 1,40 €
Cena z ddv: 1,71 €