Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Stenska steklena magnetna tabla piši briši je sodobna alternativa klasičnim piši briši tablam. Z izjemno gladko neporozno površino za pisanje je eleganten medij za informiranje in oglaševanje. Izdelana je iz kvalitetnega nezlomljivega stekla. Po njej lahko pišemo s piši-briši (whiteboard) ter krednimi markerji. Priporočamo uporabo močnejših magnetov primernih za steklene table. Tabli je priložen marker za pisanje, dva močna magneta, pribor za montažo ter polica za pisala. Čiščenje in vzdrževanje table je zaradi neporozne površine izjemo enostavno. Dimenzije table so 67,7 x 38,1 cm. |
|---|---|
| Kratek opis | Steklena piši briši magnetna tabla, rdeča, 68,7x38,1cm |
| Tehnični podatki | - sodobna izvedba tradicionalnih stenskih tabel - magnetna površina iz nezlomljivega kaljenega stekla je primerna za pogosto uporabo- izredno enostavno brisanje in največja odpornost na madeže črnila in praske - stilska oblika brez roba in z odstranljivo aluminijasto polico za pisala - nevidno pritrjevanje na steno, priložen pribor in šablona za montažo - priložen marker ter dva zelo močna magneta za belo tablo - magneti za uporabo na steklenih tablah morajo biti močnejši kot za običajne bele table, priporočamo uporabo magnetov AC1903854- dimenzije table (širina x višina x globina): 68,7 x 38,1 x2,2 cm - garancija 25 let |
| Ean koda | 5028252502030 |
| Teža v kg | 4.9000 |
| Redna cena brez DDV | 64,21 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 50,00 € |
| Proizvajalec | NOBO OPREMA |
| Koda dobavitelja | NOBAC1905183 |
| Izdelek | Steklena magnetna tabla |
| Širina | 68cm |
| Višina | 38cm |
| Material | kaljeno steklo |
| Velikost, Format | 68x38cm |
| Varianta/Barva | RDEČA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 1 |
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 160x80x270 750ml/250g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 250x130x340 3000ml/1000g 1/50
Cena brez ddv: 19,00 €
Cena z ddv: 23,18 €
TRAK ZA NALEPKE BROTHER P-TOUCH HEAT SHRINK TUBE BEL-ČRN 17,7mm HSe-241
Cena brez ddv: 21,00 €
Cena z ddv: 25,62 €
PRENOSNA SOLARNA BATERIJA SANDBERG SOLAR 4-PANEL POWERBANK 25.000mAh 20W 420-56
Cena brez ddv: 75,00 €
Cena z ddv: 91,50 €
TISKALNIK INKJET MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-T220 INKBENEFIT PLUS
Cena brez ddv: 140,00 €
Cena z ddv: 170,80 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 110x65x185 do 250ml/70g ČRNE 1/100
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
NATRON PAKIRNE VREČKE Z RAVNIM DNOM 135x85x320 do 1.000g NATUR 100 kos
Cena brez ddv: 14,00 €
Cena z ddv: 17,08 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 15,00 €
Cena z ddv: 18,30 €