Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Kakovosten termo občutljiv računski trak za uporabo na vseh vrstah blagajn, tehtnic in računskih strojev. Trak je širine 57mm, dolžine 50m in ima premer tulca 12mm. V zavitku je 8 rolic. |
|---|---|
| Kratek opis | Termo POS rola 57mm x 50m x 12mm, v zavitku je 8 rolic |
| Tehnični podatki | Material: bel termoreaktiven papir, 55gŠirina: 57mmDolžina: 50mZunanji premer role: 64mmPremer tulca: 12mmPrimeren za uporabo na vseh tehtnicah, blagajnah in POS terminalihV zavitku je 8 rolic |
| Ean koda | 3838732148472 |
| Teža v kg | 1.0000 |
| Redna cena brez DDV | 6,50 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 4,50 € |
| Proizvajalec | REDOLJUB PISARNA |
| Koda dobavitelja | PAP1560001499 |
| Izdelek | Ading termo računski trak |
| Dolžina | 50m |
| Širina | 57mm |
| Material | termoreaktiven papir |
| Gramatura/debelina | 55 g |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 12 |
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 160x80x270 750ml/250g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 210x110x310 2000ml/750g BELE 1/50
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
TRAK ZA NALEPKE BROTHER P-TOUCH HEAT SHRINK TUBE BEL-ČRN 17,7mm HSe-241
Cena brez ddv: 21,00 €
Cena z ddv: 25,62 €
ŽEPKI ZA PLASTIFICIRANJE A3 303x426mm 250mic 50/1 GBC 3740450
Cena brez ddv: 50,00 €
Cena z ddv: 61,00 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 122x183cm POST-IT FLEX WRITE FWS6x4
Cena brez ddv: 120,00 €
Cena z ddv: 146,40 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 250x130x340 3000ml/1000g 1/50
Cena brez ddv: 19,00 €
Cena z ddv: 23,18 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V ROLI PAPERNET HYTECH MAXI JUMBO 416146
Cena brez ddv: 20,00 €
Cena z ddv: 24,40 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z-W PREGIB PAPERNET HYTECH 416148
Cena brez ddv: 21,00 €
Cena z ddv: 25,62 €
EMBALAŽA ZA KNJIGE SAMOLEPILNA ROLLBOX 550x350x do 100mm XXXL
Cena brez ddv: 1,40 €
Cena z ddv: 1,71 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 210x110x310 2000ml/750g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 17,00 €
Cena z ddv: 20,74 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V ROLI PAPERNET HYTECH MINI JUMBO 416145
Cena brez ddv: 12,00 €
Cena z ddv: 14,64 €
MAPA S HITROVEZOM IN LUKNJAMI A4 LEVIA
Cena brez ddv od: 0,44 €
Cena z ddv od: 0,54 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V LISTIČIH PAPERNET HYTECH 416147
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
TISKALNIK INKJET MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-T220 INKBENEFIT PLUS
Cena brez ddv: 140,00 €
Cena z ddv: 170,80 €