Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Papirne nosilne vrečke z ročajem so okolju prijazne in jih uporabljamo tudi kot darilne vrečke. Izdelane iz kvalitetnega močnega 120g natron papirja. Ročaj vrečke je izdelan iz zvitega natron papirja in pritrjen na notranji strani vrečke. Vrečke so na voljo v različnih barvnih odtenkih. Dimenzije vrečke so (širina x širina dna x višina): 220 x 100 x 250 mm. |
|---|---|
| Kratek opis | Papirnata nosilna vrečka z ročajem, natron, srednja, 220x100x250mm |
| Tehnični podatki | - papirnata nosilna darilna vrečka z ročajem- ekološki 120g natron papir- ročaj pleten iz natron papirja in pritrjen na notranji strani- na voljo v različnih barvnih odtenkih- dimenzije (širina x širina dna x višina): 220 x 100 x 250 mm |
| Ean koda | 3831025835318 |
| Teža v kg | 0.0200 |
| Redna cena brez DDV | 0,56 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 0,33 € |
| Proizvajalec | CREATIVE |
| Koda dobavitelja | OPT71310 |
| Izdelek | Nosilna papirnata vrečka |
| Širina | 220mm |
| Višina | 250mm |
| Globina | 100mm |
| Material | natron eko papir |
| Velikost, Format | 220x100x250mm |
| Verzija | zvit ročaj |
| Varianta/Barva | RDEČA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 10 |
| Pakiranje 2 | 250 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Eurocom d.o.o. Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj, [email protected] |
TOALETNI PAPIR DVOSLOJNI MAXI JUMBO ROLA PAPERNET 402298 6/1
Cena brez ddv: 19,95 €
Cena z ddv: 24,34 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 110x65x185 250ml/70g BELE 1/100
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
PRENOSNA SOLARNA BATERIJA SANDBERG SOLAR 4-PANEL POWERBANK 25.000mAh 20W 420-56
Cena brez ddv: 75,00 €
Cena z ddv: 91,50 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 122x183cm POST-IT FLEX WRITE FWS6x4
Cena brez ddv: 120,00 €
Cena z ddv: 146,40 €
TISKALNIK INKJET MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-T220 INKBENEFIT PLUS
Cena brez ddv: 140,00 €
Cena z ddv: 170,80 €
OBRAZEC M1 PRIJAVA V POKOJNINSKO IN INVALIDSKO ZAVAROVANJE 8.247
Cena brez ddv: 0,41 €
Cena z ddv: 0,50 €
ZVEZEK ŠOLSKI A4 52L 80g KARO 1cm STREET COLOR-DISLEKSIJA MODER
Cena brez ddv: 2,43 €
Cena z ddv: 2,96 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 110x65x185 do 250ml/70g ČRNE 1/100
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 210x110x310 2000ml/750g BELE 1/50
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
VREČKE ZIP ZAPIRANJE NAPISNO POLJE 250x350mm 50um LDPE 100/1
Cena brez ddv: 7,00 €
Cena z ddv: 8,54 €