Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Papirne nosilne vrečke z ročajem so okolju prijazne in jih uporabljamo tudi kot darilne vrečke. Izdelane iz kvalitetnega močnega 120g natron papirja. Ročaj vrečke je izdelan iz zvitega natron papirja in pritrjen na notranji strani vrečke. Vrečke so na voljo v različnih barvnih odtenkih. Dimenzije vrečke so (širina x širina dna x višina): 310 x 110 x 420 mm. |
|---|---|
| Kratek opis | Papirnata nosilna vrečka z ročajem, natur, jumbo, 310x110x420mm |
| Tehnični podatki | - papirnata nosilna darilna vrečka z ročajem- ekološki 120g natron papir- ročaj pleten iz natron papirja in pritrjen na notranji strani- na voljo v različnih barvnih odtenkih- dimenzije (širina x širina dna x višina): 310 x 110 x 420 mm |
| Ean koda | 3831119420628 |
| Teža v kg | 0.0400 |
| Redna cena brez DDV | 0,72 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 0,45 € |
| Proizvajalec | CREATIVE |
| Koda dobavitelja | OPT71634 |
| Izdelek | Nosilna papirnata vrečka |
| Širina | 310mm |
| Višina | 420mm |
| Globina | 110mm |
| Material | natron eko papir |
| Velikost, Format | 310x110x420mm |
| Verzija | zvit ročaj |
| Varianta/Barva | BORDO |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 10 |
| Pakiranje 2 | 250 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Eurocom d.o.o. Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj, [email protected] |
OKVIR SAMOLEPILNI ZA LETAKE DURAFRAME NOTE 4994 A5 SREBRN
Cena brez ddv: 10,00 €
Cena z ddv: 12,20 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V LISTIČIH PAPERNET HYTECH 416147
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V ROLI PAPERNET HYTECH MAXI JUMBO 416146
Cena brez ddv: 20,00 €
Cena z ddv: 24,40 €
TRAK ZA NALEPKE BROTHER P-TOUCH HEAT SHRINK TUBE BEL-ČRN 17,7mm HSe-241
Cena brez ddv: 21,00 €
Cena z ddv: 25,62 €
PODAJALNIK BRISAČ V ROLI CENTRALNI IZVLEK PAPERNET 416167
Cena brez ddv: 27,00 €
Cena z ddv: 32,94 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 180x90x290 1000ml/500g BELE 1/50
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
PRENOSNA SOLARNA BATERIJA SANDBERG SOLAR 4-PANEL POWERBANK 25.000mAh 20W 420-56
Cena brez ddv: 75,00 €
Cena z ddv: 91,50 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 210x110x310 2000ml/750g BELE 1/50
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
PODAJALNIK BRISAČ V ROLI CENTRALNI IZVLEK PAPERNET HYTECH ČRN 417208
Cena brez ddv: 22,00 €
Cena z ddv: 26,84 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V ROLI PAPERNET HYTECH MINI JUMBO 416145
Cena brez ddv: 12,00 €
Cena z ddv: 14,64 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 15,00 €
Cena z ddv: 18,30 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 130x70x225 500ml/100g BELE 1/50
Cena brez ddv: 8,00 €
Cena z ddv: 9,76 €