Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Darilne nosilne vrečke izdelane iz kvalitetnega močnega mat plastificiranega papirja. Ročaj vrečke je izdelan iz zvitega tekstila v barvi vrečke in ima priloženo posvetilno kartico za vpis vsebine. Vrečke so na voljo v različnih barvnih odtenkih. Dimenzije vrečke so (širina x širina dna x višina): 330 x 102 x 457 mm. |
|---|---|
| Kratek opis | Darilna nosilna vrečka, mat plastificiran papir, 330x102x457mm |
| Tehnični podatki | - darilna nosilna vrečka z ročajem- mat plastificiran papir- ročaj iz tekstila s priloženo posvetilno kartico- na voljo v različnih barvnih odtenkih- dimenzije (širina x širina dna x višina): 330 x 102 x 457 mm |
| Ean koda | 3831025885979 |
| Teža v kg | 0.0600 |
| Redna cena brez DDV | 1,26 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 0,90 € |
| Proizvajalec | CREATIVE |
| Koda dobavitelja | OPT71458 |
| Izdelek | Nosilna papirnata vrečka |
| Širina | 330mm |
| Višina | 457mm |
| Globina | 102mm |
| Material | mat plastificiran papir |
| Velikost, Format | 330x102x457mm |
| Verzija | zvit ročaj |
| Varianta/Barva | RUMENA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 12 |
| Pakiranje 2 | 144 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Eurocom d.o.o. Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj, [email protected] |
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z-W PREGIB PAPERNET HYTECH ČRN 416156
Cena brez ddv: 18,00 €
Cena z ddv: 21,96 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 15,00 €
Cena z ddv: 18,30 €
OKVIR SAMOLEPILNI ZA LETAKE DURAFRAME NOTE 4994 A5 SREBRN
Cena brez ddv: 10,00 €
Cena z ddv: 12,20 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 130x70x225 500ml/100g BELE 1/50
Cena brez ddv: 8,00 €
Cena z ddv: 9,76 €
SET SVINČNIK 3x, RADIRKA, ŠILČEK FABER CASTELL GRIP 2001 ROZA
Cena brez ddv: 7,55 €
Cena z ddv: 9,21 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 130x70x225 500ml/100g BELE 1/50
Cena brez ddv: 8,00 €
Cena z ddv: 9,76 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-B7500D TonerBenefit
Cena brez ddv: 185,00 €
Cena z ddv: 225,70 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 250x130x340 3000ml/1000g 1/50
Cena brez ddv: 19,00 €
Cena z ddv: 23,18 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 110x65x185 250ml/70g BELE 1/100
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 210x110x310 2000ml/750g BELE 1/50
Cena brez ddv: 15,00 €
Cena z ddv: 18,30 €
PRENOSNA SOLARNA BATERIJA SANDBERG SOLAR 4-PANEL POWERBANK 25.000mAh 20W 420-56
Cena brez ddv: 75,00 €
Cena z ddv: 91,50 €
ETIKETE OZNAČEVALNE NA KOLUTU 50x19mm BELE ZWECKFORM 3833 250 kos
Cena brez ddv: 5,63 €
Cena z ddv: 6,87 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z PREGIB PAPERNET HYTECH 416152
Cena brez ddv: 18,00 €
Cena z ddv: 21,96 €
TRAK ZA NALEPKE BROTHER P-TOUCH HEAT SHRINK TUBE BEL-ČRN 17,7mm HSe-241
Cena brez ddv: 21,00 €
Cena z ddv: 25,62 €