Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Papirne nosilne vrečke z ročajem so okolju prijazne in jih uporabljamo tudi kot darilne vrečke. Izdelane iz kvalitetnega močnega 120g natron papirja. Ročaj vrečke je izdelan iz zvitega natron papirja in pritrjen na notranji strani vrečke. Vrečke so na voljo v različnih barvnih odtenkih. Dimenzije vrečke so (širina x širina dna x višina): 140 x 100 x 360 mm. |
|---|---|
| Kratek opis | Papirnata nosilna vrečka z ročajem, natur, za steklenice, 140x100x360mm |
| Tehnični podatki | - papirnata nosilna darilna vrečka z ročajem- ekološki 120g natron papir- ročaj pleten iz natron papirja in pritrjen na notranji strani- na voljo v različnih barvnih odtenkih- dimenzije (širina x širina dna x višina): 140 x 100 x 360 mm |
| Ean koda | 3831025835578 |
| Teža v kg | 0.0200 |
| Redna cena brez DDV | 0,60 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 0,34 € |
| Proizvajalec | CREATIVE |
| Koda dobavitelja | OPT71333 |
| Izdelek | Nosilna vrečka za steklenice |
| Širina | 140mm |
| Višina | 360mm |
| Globina | 100mm |
| Material | natron eko papir |
| Velikost, Format | 140x100x360mm |
| Varianta/Barva | MODRA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 10 |
| Pakiranje 2 | 250 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Eurocom d.o.o. Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj, [email protected] |
ZVEZEK ŠOLSKI A4 52L 80g KARO 1cm STREET COLOR-DISLEKSIJA MODER
Cena brez ddv: 2,43 €
Cena z ddv: 2,96 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V ROLI PAPERNET HYTECH MAXI JUMBO 416146
Cena brez ddv: 20,00 €
Cena z ddv: 24,40 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g 1/50
Cena brez ddv: 10,00 €
Cena z ddv: 12,20 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER MFC-B7710DN TonerBenefit
Cena brez ddv: 230,00 €
Cena z ddv: 280,60 €
PAPIR BARVNI PAPERLINE A4 80g INTENZIVNE BARVE 500/1
Cena brez ddv od: 8,00 €
Cena z ddv od: 9,76 €
BATERIJA PRENOSNA SANDBERG POWERBANK USB-C PD 20W 60.000mAh 420-71
Cena brez ddv: 75,00 €
Cena z ddv: 91,50 €
PODAJALNIK BRISAČ V ROLI CENTRALNI IZVLEK PAPERNET HYTECH ČRN 417208
Cena brez ddv: 22,00 €
Cena z ddv: 26,84 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 210x110x310 2000ml/750g BELE 1/50
Cena brez ddv: 15,00 €
Cena z ddv: 18,30 €
EMBALAŽA ZA KNJIGE SAMOLEPILNA ROLLBOX 550x350x do 100mm XXXL
Cena brez ddv: 1,40 €
Cena z ddv: 1,71 €