Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Papirne nosilne vrečke z ročajem so okolju prijazne in jih uporabljamo tudi kot darilne vrečke. Izdelane iz kvalitetnega močnega 120g natron papirja. Ročaj vrečke je izdelan iz zvitega natron papirja in pritrjen na notranji strani vrečke. Vrečke so na voljo v različnih barvnih odtenkih. Dimenzije vrečke so (širina x širina dna x višina): 140 x 100 x 360 mm. |
|---|---|
| Kratek opis | Papirnata nosilna vrečka z ročajem, natur, za steklenice, 140x100x360mm |
| Tehnični podatki | - papirnata nosilna darilna vrečka z ročajem- ekološki 120g natron papir- ročaj pleten iz natron papirja in pritrjen na notranji strani- na voljo v različnih barvnih odtenkih- dimenzije (širina x širina dna x višina): 140 x 100 x 360 mm |
| Ean koda | 3831025835523 |
| Teža v kg | 0.0200 |
| Redna cena brez DDV | 0,60 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 0,34 € |
| Proizvajalec | CREATIVE |
| Koda dobavitelja | OPT71328 |
| Izdelek | Nosilna vrečka za steklenice |
| Širina | 140mm |
| Višina | 360mm |
| Globina | 100mm |
| Material | natron eko papir |
| Velikost, Format | 140x100x360mm |
| Varianta/Barva | RDEČA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 10 |
| Pakiranje 2 | 250 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Eurocom d.o.o. Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj, [email protected] |
EMBALAŽA ZA KNJIGE SAMOLEPILNA ROLLBOX 550x350x do 100mm XXXL
Cena brez ddv: 1,40 €
Cena z ddv: 1,71 €
PODAJALNIK BRISAČ V ROLI CENTRALNI IZVLEK PAPERNET HYTECH ČRN 417208
Cena brez ddv: 22,00 €
Cena z ddv: 26,84 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 160x80x270 750ml/250g BELE 1/50
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
TRANSPORTNA KARTONSKA ŠKATLA PETSLOJNA 590x390x230mm MVP11200558
Cena brez ddv: 3,20 €
Cena z ddv: 3,90 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 180x90x290 1000ml/500g BELE 1/50
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 160x80x270 750ml/250g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 130x70x225 500ml/100g BELE 1/50
Cena brez ddv: 8,00 €
Cena z ddv: 9,76 €
OKVIR SAMOLEPILNI ZA LETAKE DURAFRAME NOTE 4994 A5 SREBRN
Cena brez ddv: 10,00 €
Cena z ddv: 12,20 €
PAPIR BARVNI PAPERLINE A4 80g INTENZIVNE BARVE 500/1
Cena brez ddv od: 8,00 €
Cena z ddv od: 9,76 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g BELE 1/50
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-B7500D TonerBenefit
Cena brez ddv: 185,00 €
Cena z ddv: 225,70 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 85x50x145 100ml/50g BELE 1/100
Cena brez ddv: 8,50 €
Cena z ddv: 10,37 €