Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Papirne nosilne vrečke z ročajem so okolju prijazne in jih uporabljamo tudi kot darilne vrečke. Izdelane iz kvalitetnega močnega 120g natron papirja. Ročaj vrečke je izdelan iz zvitega natron papirja in pritrjen na notranji strani vrečke. Vrečke so na voljo v različnih barvnih odtenkih. Dimenzije vrečke so (širina x širina dna x višina): 140 x 100 x 360 mm. |
|---|---|
| Kratek opis | Papirnata nosilna vrečka z ročajem, natur, za steklenice, 140x100x360mm |
| Tehnični podatki | - papirnata nosilna darilna vrečka z ročajem- ekološki 120g natron papir- ročaj pleten iz natron papirja in pritrjen na notranji strani- na voljo v različnih barvnih odtenkih- dimenzije (širina x širina dna x višina): 140 x 100 x 360 mm |
| Ean koda | 3831025835530 |
| Teža v kg | 0.0200 |
| Redna cena brez DDV | 0,60 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 0,34 € |
| Proizvajalec | CREATIVE |
| Koda dobavitelja | OPT71329 |
| Izdelek | Nosilna vrečka za steklenice |
| Širina | 140mm |
| Višina | 360mm |
| Globina | 100mm |
| Material | natron eko papir |
| Velikost, Format | 140x100x360mm |
| Varianta/Barva | ZELENA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 10 |
| Pakiranje 2 | 250 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Eurocom d.o.o. Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj, [email protected] |
KUVERTA VALOVITA LEPENKA SAMOLEPILNA 365x570x-50mm ENV MAXI
Cena brez ddv: 0,70 €
Cena z ddv: 0,85 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 122x183cm POST-IT FLEX WRITE FWS6x4
Cena brez ddv: 120,00 €
Cena z ddv: 146,40 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-B7500D TonerBenefit
Cena brez ddv: 185,00 €
Cena z ddv: 225,70 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-1622WE TonerBenefit
Cena brez ddv: 150,00 €
Cena z ddv: 183,00 €
OKVIR SAMOLEPILNI ZA LETAKE DURAFRAME NOTE 4994 A5 SREBRN
Cena brez ddv: 10,00 €
Cena z ddv: 12,20 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 85x50x145 100ml/50g BELE 1/100
Cena brez ddv: 8,50 €
Cena z ddv: 10,37 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V LISTIČIH PAPERNET HYTECH 416147
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 130x70x225 500ml/100g BELE 1/50
Cena brez ddv: 8,00 €
Cena z ddv: 9,76 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER MFC-B7710DN TonerBenefit
Cena brez ddv: 230,00 €
Cena z ddv: 280,60 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 91x122cm POST-IT FLEX WRITE FWS4x3
Cena brez ddv: 84,00 €
Cena z ddv: 102,48 €
PAPIR BARVNI PAPERLINE A4 80g INTENZIVNE BARVE 500/1
Cena brez ddv od: 8,00 €
Cena z ddv od: 9,76 €
PODAJALNIK BRISAČ V ROLI CENTRALNI IZVLEK PAPERNET HYTECH ČRN 417208
Cena brez ddv: 22,00 €
Cena z ddv: 26,84 €
MAPA S HITROVEZOM IN LUKNJAMI A4 LEVIA
Cena brez ddv od: 0,44 €
Cena z ddv od: 0,54 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 110x65x185 do 250ml/70g ČRNE 1/100
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
BATERIJA PRENOSNA SANDBERG POWERBANK USB-C PD 20W 60.000mAh 420-71
Cena brez ddv: 75,00 €
Cena z ddv: 91,50 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 110x65x185 250ml/70g BELE 1/100
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €