Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Oblazinjene kuverte so namenjene pošiljanju različnih izdelkov, kjer je potrebno vsebino zaščititi pred poškodbami ali vlago. Zunanjost je izdelana iz trpežnega ekološkega kraft papirja. Notranja stran je obložena s polietilensko folijo z zračnimi mehurčki, ki zaščitijo vsebino pred morebitnimi poškodbami. Samolepilni trak na vrhu vrečke omogoča enostavno zapiranje. Vrečke imajo certifikat FSC® (Poslanstvo FSC® je “Spodbujati okolju prijazno, družbeno koristno in ekonomsko izvedljivo upravljanje svetovnih gozdov.).Podane so vedno notranje uporabne dimenzije vrečk (širina x višina).Približna določitev potrebne velikosti vrečke:Širina vrečke = višina izdelka + širina izdelka + 2cmDolžina vrečke = višina izdelka*1,5 + 6cm + dolžina izdelka |
|---|---|
| Kratek opis | Oblazinjena kuverta notranjih dimenzij 150x215mm, rumena |
| Tehnični podatki | Zunanji material: trpežen ekološki kraft papir gramature 70gNotranji material: reciklirana polietilenska folija z zračnimi mehurčkiZapiranje: močan samolepilni trakVrečke imajo certifikat FSC®Notranje dimezije: 150 x 215 mmZunanje dimenzije: 170 x 225 mm |
| Ean koda | 5903111033330 |
| Teža v kg | 0.0151 |
| Redna cena brez DDV | 0,15 € |
| Proizvajalec | ENVEL |
| Koda dobavitelja | PAP1900002002 |
| Izdelek | Oblazinjena vrečka |
| Širina | 145mm |
| Višina | 215mm |
| Material | eko kraft papir |
| Velikost, Format | C Št.3 |
| Varianta/Barva | RUMENA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 100 |
| Pakiranje 2 | 8300 |
ZVEZEK ŠOLSKI A4 52L 80g KARO 1cm STREET COLOR-DISLEKSIJA MODER
Cena brez ddv: 2,43 €
Cena z ddv: 2,96 €
VREČKE ZIP ZAPIRANJE NAPISNO POLJE 250x350mm 50um LDPE 100/1
Cena brez ddv: 7,00 €
Cena z ddv: 8,54 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 110x65x185 do 250ml/70g ČRNE 1/100
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g 1/50
Cena brez ddv: 10,00 €
Cena z ddv: 12,20 €
PODAJALNIK BRISAČ V ROLI CENTRALNI IZVLEK PAPERNET 416167
Cena brez ddv: 27,00 €
Cena z ddv: 32,94 €
EMBALAŽA ZA KNJIGE SAMOLEPILNA ROLLBOX 550x350x do 100mm XXXL
Cena brez ddv: 1,40 €
Cena z ddv: 1,71 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 85x50x145 100ml/50g BELE 1/100
Cena brez ddv: 8,50 €
Cena z ddv: 10,37 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 122x183cm POST-IT FLEX WRITE FWS6x4
Cena brez ddv: 120,00 €
Cena z ddv: 146,40 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z-W PREGIB PAPERNET HYTECH ČRN 416156
Cena brez ddv: 18,00 €
Cena z ddv: 21,96 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 110x65x185 do 250ml/70g BELE 1/100
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z PREGIB PAPERNET HYTECH 416152
Cena brez ddv: 18,00 €
Cena z ddv: 21,96 €