Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Papirnate trislojne natron vrečke za kavo, čaj, začimbe, oreščke, prehranska dopolnila, hrano in zdravila. Izdelane so iz kakovostnega kraft papirja, ki je z notranje strani prevlečen z dvemi plastmi tanke folije. Zapiranje vrečk je z ZIP zadrgico, ki omogoča večkratno odpiranje in zapiranje ter neprodušno tesnenje in zaščito pred svetlobo in vlago. Vrečke so zaradi ovalnega dna ter debelega kraft papirja samostoječe. Okence omogoča prikaz vsebine.Vrečke dajejo profesionalni videz in hkrati ohranjajo svežino vaših izdelkov. Vrečke imajo certifikat za shranjevanje živil.Priporočilo za pakiranje:- vrečko napolnimo in zapremo z zip zadrgo- zgornji rob vrečke nad zadrgo polikamo ali zavarimo s kuhinjskim aparatom za varjenje. PAZIMO, DA NE ZALIKAMO ALI ZAVARIMO ZIP ZADRGE.- pred uporabo zgornji rob vrečke odrežemo- zip zadrga omogoča večkratno zapiranje in odpiranje |
|---|---|
| Kratek opis | Papirnate vrečke za živila z okencem, zip zapiranje, vsebina do 3.000ml/1.000g, 50 vrečk |
| Tehnični podatki | - trislojne papirnate vrečke za pakiranje živil- material: kraft papir znotraj prevlečen z dvemi plastmi tanke folije- zip zadrga omogoča večkratno odpiranje in zapiranje- barva: natur- samostoječa- okence za prikaz vsebine- ohranjajo okus, aromo in svežino- šćitijo pred vlago in UV žarki- format vrečke (širina x širina dna x višina): 250 x 130 x 340 mm- vsebina do 3.000ml ali 1.000g (odvisno od vsebine)- primerne za: kavo, čaj, začimbe, oreščke, prehranska dopolnila, hrano in zdravila- certifikat za shranjevanje živil- v zavitku je 50 vrečk |
| Ean koda | 3838732156460 |
| Teža v kg | 1.3250 |
| Redna cena brez DDV | 29,50 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 19,00 € |
| Proizvajalec | LACERS |
| Koda dobavitelja | LAC950000-FS-XXL |
| Izdelek | Vrečka natron zip zapiranje |
| Širina | 250mm |
| Višina | 340mm |
| Globina | 130mm |
| Material | kraft papir s folijo |
| Velikost, Format | 250x130x340mm za 3000ml |
| Varianta/Barva | NATUR |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Lacers-GmbH, Friedrich-Olbricht-Damm 62, 13627 Berlin, Germany, [email protected] |
VREČKE PAPIRNATE ŠKRNICELJ NATRON ZA 5kg 30+9x49cm RJAVE 1kg
Cena brez ddv od: 3,43 €
Cena z ddv od: 4,18 €
VREČKE PAPIRNATE ŠKRNICELJ NATRON ZA 2kg 17+7x36cm RJAVE 1kg
Cena brez ddv od: 3,43 €
Cena z ddv od: 4,18 €
VREČKE PAPIRNATE ŠKRNICELJ NATRON ZA 3kg 19+10x36cm RJAVE 1kg
Cena brez ddv od: 3,43 €
Cena z ddv od: 4,18 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 15,00 €
Cena z ddv: 18,30 €
TRANSPORTNA KARTONSKA ŠKATLA PETSLOJNA 590x390x230mm MVP11200558
Cena brez ddv: 3,20 €
Cena z ddv: 3,90 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-B7500D TonerBenefit
Cena brez ddv: 185,00 €
Cena z ddv: 225,70 €
NATRON PAKIRNE VREČKE Z RAVNIM DNOM 135x85x320 do 1.000g NATUR 100 kos
Cena brez ddv: 14,00 €
Cena z ddv: 17,08 €
ETIKETE OZNAČEVALNE NA KOLUTU 50x19mm BELE ZWECKFORM 3833 250 kos
Cena brez ddv: 5,63 €
Cena z ddv: 6,87 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 110x65x185 250ml/70g BELE 1/100
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
SET SVINČNIK 3x, RADIRKA, ŠILČEK FABER CASTELL GRIP 2001 ROZA
Cena brez ddv: 7,55 €
Cena z ddv: 9,21 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z-W PREGIB PAPERNET HYTECH 416148
Cena brez ddv: 21,00 €
Cena z ddv: 25,62 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V LISTIČIH PAPERNET HYTECH 416147
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
ZVEZEK ŠOLSKI A4 52L 80g KARO 1cm STREET COLOR-DISLEKSIJA MODER
Cena brez ddv: 2,43 €
Cena z ddv: 2,96 €
BATERIJA PRENOSNA INTENSO POWERBANK XS20000 20.000mAh 7313552 BELA
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
VREČKE ZIP ZAPIRANJE NAPISNO POLJE 250x350mm 50um LDPE 100/1
Cena brez ddv: 7,00 €
Cena z ddv: 8,54 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 160x80x270 750ml/250g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 130x70x225 500ml/100g BELE 1/50
Cena brez ddv: 8,00 €
Cena z ddv: 9,76 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 91x122cm POST-IT FLEX WRITE FWS4x3
Cena brez ddv: 84,00 €
Cena z ddv: 102,48 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 160x80x270 750ml/250g BELE 1/50
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €