Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Vrečke z zip zapiranjem in napisnim poljem so primerne za pakiranje, shranjevanje ali prenašanje stvari. Vrečke so izdelane iz trpežne plastične foije LDPE, poleg tega pa imajo izdelan poseben zip sistem za večkratno odpiranje oziroma zapiranje. Vrečke lahko uporabljate v industriji, gospodinjstvu, pisarni ali v prostem času. Belo polje služi za označevanje vsebine s pisalom. Vrečke so primerne za stik z živili in odporne na zamrzovanje. |
|---|---|
| Kratek opis | Zip vrečke dimenzij 250 x 350 mm, belo napisno polje, 100 vrečk |
| Tehnični podatki | - izdelane iz kvalitetne plastične folije- debelina folije 50 mic - dimenzije vrečke 250 x 350 mm - patentirano zapiranje zip omogoča večkratno odpiranje in zapiranje- belo napisno polje - v paketu je 100 vrečk |
| Ean koda | 3830001431957 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 12,40 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 7,00 € |
| Proizvajalec | LACERS |
| Koda dobavitelja | LAC1100-25035051 |
| Izdelek | Vrečka zip zapiranje z napisnim poljem |
| Širina | 250mm |
| Višina | 350mm |
| Material | LDPE polietilen nizke gostote |
| Gramatura/debelina | 50 μm |
| Velikost, Format | 250x350mm |
| Varianta/Barva | TRANSPARENTNA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Lacers-GmbH, Friedrich-Olbricht-Damm 62, 13627 Berlin, Germany, [email protected] |
VREČKE ZIP ZAPIRANJE NAPISNO POLJE 100x150mm 50um LDPE 100/1
Cena brez ddv od: 2,18 €
Cena z ddv od: 2,66 €
VREČKE SAMOLEPILNO ZAPIRANJE 250x350+50mm 0,05mm LDPE 100/1
Cena brez ddv od: 6,86 €
Cena z ddv od: 8,37 €
VREČKE SAMOLEPILNO ZAPIRANJE 225x310+40mm 0,05mm LDPE 100/1
Cena brez ddv od: 5,65 €
Cena z ddv od: 6,89 €
VREČKE SAMOLEPILNO ZAPIRANJE 400x500+50mm 0,05mm LDPE 100/1
Cena brez ddv od: 15,34 €
Cena z ddv od: 18,71 €
VREČKE ZIP ZAPIRANJE NAPISNO POLJE 160x220mm 50um LDPE 100/1
Cena brez ddv od: 4,36 €
Cena z ddv od: 5,32 €
VREČKE SAMOLEPILNO ZAPIRANJE 125x170+25mm 0,03mm PP 100/1
Cena brez ddv od: 1,94 €
Cena z ddv od: 2,37 €
VREČKE SAMOLEPILNO ZAPIRANJE 300x400+50mm 0,05mm LDPE 100/1
Cena brez ddv od: 10,09 €
Cena z ddv od: 12,31 €
VREČKE SAMOLEPILNO ZAPIRANJE 165x220+30mm 0,05mm LDPE 100/1
Cena brez ddv od: 3,15 €
Cena z ddv od: 3,84 €
VREČKE ZIP ZAPIRANJE NAPISNO POLJE 200x300mm 50um LDPE 100/1
Cena brez ddv od: 5,81 €
Cena z ddv od: 7,09 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 210x110x310 2000ml/750g BELE 1/50
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 85x50x145 100ml/50g BELE 1/100
Cena brez ddv: 8,50 €
Cena z ddv: 10,37 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 180x90x290 1000ml/500g BELE 1/50
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
PRENOSNA SOLARNA BATERIJA SANDBERG SOLAR 4-PANEL POWERBANK 25.000mAh 20W 420-56
Cena brez ddv: 75,00 €
Cena z ddv: 91,50 €
EMBALAŽA ZA KNJIGE SAMOLEPILNA ROLLBOX 550x350x do 100mm XXXL
Cena brez ddv: 1,40 €
Cena z ddv: 1,71 €
ETIKETE OZNAČEVALNE NA KOLUTU 50x19mm BELE ZWECKFORM 3833 250 kos
Cena brez ddv: 5,63 €
Cena z ddv: 6,87 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z-W PREGIB PAPERNET HYTECH ČRN 416156
Cena brez ddv: 18,00 €
Cena z ddv: 21,96 €