Podrobnosti
Avery Zweckform odstranljive etikete za medije L4746REV-25 v velikosti 147.3 x 20 mm so optimalne za VHS kasete. Odstranljivo lepilo omogoča enostavno odstranitev etiket. V zavitku je 25 listov, vseh nalepk je 325. Za tiskanje so primerni običajni laserski in inkjet tiskalniki.
Okolju prijazne etikete: material za etikete je beljen brez klora in je 100 % izdelan iz papirja s certifikatom FSC® - izvor lesa je iz gozdov s trajnostnim gospodarjenjem.
Za oblikovanje Avery Zweckform etiket uporabite brezplačen spletni program Avery Design & Print. V programu so predoblikovane in prazne predloge, ki jih lahko oblikujete po svoje. Oblikovanje etiket je preprosto: vnesite številko proizvoda, predlogo uredite (dodajte besedilo, sliko, ean kodo ali uvozite podatke) in etikete natisnite.
• Bele etikete za ozko stran VHS kaset
• Etikete imajo odstranljivo lepilo in po odstranitvi ne puščajo lepljivih ostankov, idealne so za začasno označevanje
• Okolju prijazen proizvod: etikete imajo certifikat FSC
• Etikete so primerne za tiskanje z vsemi standardnimi tiskalniki
• Preprosto in hitro oblikovanje etiket z brezplačnim spletnim programom Avery Design &Print
Tehnični podatki
| Opis | Avery Zweckform odstranljive etikete za medije L4746REV-25 v velikosti 147.3 x 20 mm so optimalne za VHS kasete. Odstranljivo lepilo omogoča enostavno odstranitev etiket. V zavitku je 25 listov, vseh nalepk je 325. Za tiskanje so primerni običajni laserski in inkjet tiskalniki. Okolju prijazne etikete: material za etikete je beljen brez klora in je 100 % izdelan iz papirja s certifikatom FSC® - izvor lesa je iz gozdov s trajnostnim gospodarjenjem. Za oblikovanje Avery Zweckform etiket uporabite brezplačen spletni program Avery Design & Print. V programu so predoblikovane in prazne predloge, ki jih lahko oblikujete po svoje. Oblikovanje etiket je preprosto: vnesite številko proizvoda, predlogo uredite (dodajte besedilo, sliko, ean kodo ali uvozite podatke) in etikete natisnite. • Bele etikete za ozko stran VHS kaset |
|---|---|
| Kratek opis | Odstranljive etikete za medije,147,3x20mm, 13 etiket/list, 325 etiket/paket |
| Tehnični podatki | Vrsta tiskalnika: Inkjet tiskalnik , Laserski tiskalnik , Barvni laserski tiskalnik Uporaba: Večnamensko Vrsta lepila: Odstranljivo Barva: Bela Velikost: 147,3 x 20 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 25 Število na listu: 13 Skupno število: 325 Oblika: Cenovna etiketa |
| Ean koda | 4004182047460 |
| Teža v kg | 0.3100 |
| Redna cena brez DDV | 12,90 € |
| Proizvajalec | AVERY ZWECKFORM |
| Koda dobavitelja | ZWEL4746REV-25 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 147,3mm |
| Višina | 20mm |
| Oblika | pravokotna z zaobljenimi vogali |
| Material | papir |
| Lepilo | odstranljivo lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik |
| Velikost, Format | 147,3x20mm 13 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 1 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5, 83626 Oberlaindern/Valley, DE, [email protected] |
ETIKETE POLIESTER 17,8x10 AWERY ZWECKFORM L7785-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L7915-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE POLIETILEN 38x21mm AVERY ZWECKFORM B7651-50 MAT BELA 50/1
Cena brez ddv: 52,16 €
Cena z ddv: 63,64 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x139 AWERY ZWECKFORM L7786-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIETILEN 210x297mm AVERY ZWECKFORM L7917-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 AVERY ZWECKFORM J8567-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6105-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE OKROGLE 63,5mm AVERY ZWECKFORM L7670Y-25 NEON RUMENE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x59 AVERY ZWECKFORM L6061-100 100/1
Cena brez ddv: 30,30 €
Cena z ddv: 36,97 €
FOLIJA SAMOLEPILNA POLIESTER A4 AVERY ZWECKFORM 2501 50/1
Cena brez ddv: 102,77 €
Cena z ddv: 125,38 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 210x297 AVERY ZWECKFORM L4775REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER VAROVALNE ANTITAMPER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6113-20 20/1
Cena brez ddv: 58,81 €
Cena z ddv: 71,75 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 01225 MAT PROZORNA 20/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x38,1mm AVERY ZWECKFORM L6023REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 80mm AVERY ZWECKFORM L7788-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L4737REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIESTER 105x148mm AVERY ZWECKFORM L4719-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x38,1 AWERY ZWECKFORM L7560-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 210x297mm AVERY ZWECKFORM L6005-25 NEON RDEČE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6011-100 SREBRNA 100/1
Cena brez ddv: 127,44 €
Cena z ddv: 155,48 €
OZNAKE VISEČE KARTONSKE KROG 60mm AVERY ZWECKFORM T2004-10 10/1
Cena brez ddv: 12,97 €
Cena z ddv: 15,82 €
ETIKETE POLIETILEN 210x148mm AVERY ZWECKFORM L7916-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €