PAKETNA ŠKATLA SAMOLEPILNA QUICKBOX 190x120x55mm MVP11201137
Več pogledov
Kliknite na sliko za povečavo
Zaloga v skladišču
Najzgodnejša odprema
Zaloga pri dobavitelju
Najzgodnejša odprema
Cena
Cena brez ddv
Cena z ddv
Cena
Cena brez ddv
Cena z ddv
posamičen kos
v paketu po 20 kosov
Količina
Ali
Hiter predogled
Kartonske škatle z avtomatskim dnom in samolepilnim pokrovom,190x120x55mm
Opis
Podrobnosti
Tehnični podatki
Tehnični podatki
Opis
Kratek opis
- embalažna kartonska škatla z avtomatskim dnom
- trislojni valoviti karton debeline 3 mm
- val B
- standard FEFCO 703
- zapiranje pokrova s samolepilnim zapiranjem
- avtomatsko zložljivo dno škatle
- hitro odpiranje paketa s pomočjo potezne vrvice
- barva: natur
- neobčutljive za temperaturna nihanja
- enostavno sestavljanje
- za pakiranje ne potrebujemo lepilnega traku
- podane so notranje dimenzije škatel (dolžina x širina x višina)
Ean koda 3838732150857
Teža v kg 0.0620
Proizvajalec REDOLJUB PAKIRANJE
Koda dobavitelja MVP11201137
Izdelek Paketna škatla avtomatsko dno, samolepilna
Dolžina 190mm
Širina 120mm
Višina 55mm
Material troslojna valovita lepenka
Velikost, Format 190x120x55mm