TRANSPORTNA KARTONSKA ŠKATLA AVTOMATSKO DNO 250x210x120mm MVP11200421
TRANSPORTNA ŠKATLA Z AVTOMATSKIM DNOM 250x210x120mm
Več pogledov
Kliknite na sliko za povečavo
Zaloga v skladišču
Najzgodnejša odprema
Zaloga pri dobavitelju
Najzgodnejša odprema
Cena
Cena brez ddv
Cena z ddv
Cena
Cena brez ddv
Cena z ddv
posamičen kos
v paketu po 20 kosov
Količina
Ali
Hiter predogled
Kartonske škatle z avtomatsko sestavljivim dnom, 250x210x120mm
Opis
Podrobnosti
Tehnični podatki
Tehnični podatki
Opis
Kratek opis
- embalažna kartonska škatla z avtomatskim dnom
- trislojni valoviti karton debeline 3 mm
- barva: natur
- neobčutljive za temperaturna nihanja
- enostavno sestavljanje
- namenjene pakiranju srednje težkih predmetov do cca 30kg
- podane so notranje dimenzije škatel (dolžina x širina x višina)
- označene embalaže imajo nastavljivo višino
Ean koda 3838732151618
Teža v kg 0.1800
Proizvajalec REDOLJUB PAKIRANJE
Koda dobavitelja MVP11200421
Izdelek Embalažna škatla avtomatsko dno
Dolžina 250mm
Širina 210mm
Višina 120mm
Material troslojna valovita lepenka
Velikost, Format 250x210x120mm