TRANSPORTNA KARTONSKA ŠKATLA TRISLOJNA 260x170x120mm MVP11200033
EMBALAŽNA KARTONSKA ŠKATLA 260x170x120mm MVP11200033
Več pogledov
Kliknite na sliko za povečavo
Zaloga v skladišču
Najzgodnejša odprema
Zaloga pri dobavitelju
Najzgodnejša odprema
Cena
Cena brez ddv
Cena z ddv
Cena
Cena brez ddv
Cena z ddv
posamičen kos
v paketu po 25 kosov
Količina
Ali
Hiter predogled
Embalažne kartonske škatle iz trislojne valovite lepenke, 260x170x120mm
Opis
Podrobnosti
Tehnični podatki
Tehnični podatki
Opis
Kratek opis
- embalažna kartonska škatla
- trislojni valoviti karton debeline 3 mm
- barva: natur
- neobčutljive za temperaturna nihanja
- enostavno sestavljanje (potreben lepilni trak)
- namenjene pakiranju srednje težkih predmetov do cca 30kg
- podane so notranje dimenzije škatel (dolžina x širina x višina)
Ean koda 3838732150666
Teža v kg 0.1280
Proizvajalec REDOLJUB PAKIRANJE
Koda dobavitelja MVP11200033
Izdelek Embalažna škatla
Dolžina 260mm
Širina 170mm
Višina 120mm
Material troslojna valovita lepenka
Velikost, Format 260x170x120mm