TRANSPORTNA KARTONSKA ŠKATLA TRISLOJNA 350x250x200mm MVP11200032
EMBALAŽNA KARTONSKA ŠKATLA 350x250x200mm MVP11200032
Več pogledov
Kliknite na sliko za povečavo
Zaloga v skladišču
Najzgodnejša odprema
Zaloga pri dobavitelju
Najzgodnejša odprema
Cena
Cena brez ddv
Cena z ddv
Cena
Cena brez ddv
Cena z ddv
posamičen kos
v paketu po 25 kosov
Količina
Minimalna količina za naročilo je 5 kosov!
Ali
Hiter predogled
Embalažne kartonske škatle iz trislojne valovite lepenke, 350x250x200mm
Opis
Podrobnosti
Tehnični podatki
Tehnični podatki
Opis
Kratek opis
- embalažna kartonska škatla
- trislojni valoviti karton debeline 3 mm
- barva: natur
- neobčutljive za temperaturna nihanja
- enostavno sestavljanje (potreben lepilni trak)
- namenjene pakiranju srednje težkih predmetov do cca 30kg
- podane so notranje dimenzije škatel (dolžina x širina x višina)
Ean koda 3838732150741
Teža v kg 0.2800
Proizvajalec REDOLJUB PAKIRANJE
Koda dobavitelja MVP11200032
Izdelek Embalažna škatla
Dolžina 350mm
Širina 250mm
Višina 200mm
Material troslojna valovita lepenka
Velikost, Format 350x250x200mm