Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Predstavitvena mapa z navarjenimi žepki na prednji in hrbtni strani, ki omogočajo da zunanji izgled mape izdelamo po svojih željah. Izdelana je iz reciklirane lepenke, debeline 2,1mm, kaširane v PVC folijo. Štiririnčni mehanizem D-oblike 65mm, omogoča shranjevanje do 65mm gradiva. |
|---|---|
| Kratek opis | Kataloška predstavitvena mapa z žepki in štiririnčnim D mehanizmom višine 65mm |
| Tehnični podatki | Maximalna debelina vpetega gradiva: do 65mm (cca 700 listov 80g papirja)Mehanizem: štiririnčni D oblike 65mmDimenzije zaprte mape (širina x višina): 295 x 325 mmŠirina hrbtišča mape: cca 94 mmMaterial: reciklirana lepenka debeline 2,1 mmZunanjost: PVC folija 0,28 mmNotranjost: PVC folija 0,28 mmŽepek na zunjanji in hrbtni strani: PVC folija 0,18 mmNa prednji in hrbtni strani navarjen žepek za vlaganje naslovnicPriložen žični pritisni zaslon za mehanizem |
| Ean koda | 3830020570392 |
| Teža v kg | 0.5140 |
| Redna cena brez DDV | 8,50 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 6,00 € |
| Proizvajalec | PLAST KART |
| Koda dobavitelja | PVC0520171009 |
| Izdelek | Štiririnčna mapa |
| Velikost, Format | A4 210x297mm |
| Varianta/Barva | BELA |
| Zmogljivost | D mehanizem 65mm |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 10 |
MAPA RINČNA ZA PREZENTACIJE A4 4-D RINKE HRBET 50mm OPTIMA BELA
Cena brez ddv: 6,37 €
Cena z ddv: 7,77 €
MAPA RINČNA ZA PREZENTACIJE A4 4-D RINKE HRBET 25mm OPTIMA BELA
Cena brez ddv: 5,49 €
Cena z ddv: 6,70 €
MAPA RINČNA ZA PREZENTACIJE A4 4-D RINKE HRBET 38mm OPTIMA BELA
Cena brez ddv: 5,64 €
Cena z ddv: 6,88 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 85x50x145 100ml/50g BELE 1/100
Cena brez ddv: 7,00 €
Cena z ddv: 8,54 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V LISTIČIH PAPERNET HYTECH 416147
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-1622WE TonerBenefit
Cena brez ddv: 150,00 €
Cena z ddv: 183,00 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 210x110x310 2000ml/750g BELE 1/50
Cena brez ddv: 15,00 €
Cena z ddv: 18,30 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 91x122cm POST-IT FLEX WRITE FWS4x3
Cena brez ddv: 84,00 €
Cena z ddv: 102,48 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g BELE 1/50
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 210x110x310 2000ml/750g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 17,00 €
Cena z ddv: 20,74 €
PODAJALNIK BRISAČ V ROLI CENTRALNI IZVLEK PAPERNET 416167
Cena brez ddv: 27,00 €
Cena z ddv: 32,94 €
PRENOSNA SOLARNA BATERIJA SANDBERG SOLAR 4-PANEL POWERBANK 25.000mAh 20W 420-56
Cena brez ddv: 75,00 €
Cena z ddv: 91,50 €
BATERIJA PRENOSNA INTENSO POWERBANK XS20000 20.000mAh 7313552 BELA
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z-W PREGIB PAPERNET HYTECH 416148
Cena brez ddv: 21,00 €
Cena z ddv: 25,62 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 110x65x185 250ml/70g BELE 1/100
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 130x70x225 500ml/100g BELE 1/50
Cena brez ddv: 8,00 €
Cena z ddv: 9,76 €