Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Barvna plastificirana mapa za shranjevanje gradiva formata A4. Izdelana je iz reciklirane lepenke, debeline 1,8mm, kaširane v papir prevlečen s polipropilensko folijo. Okrogel dvorinčni mehanizem, premera 16mm omogoča shranjevanje do 11,5mm gradiva. |
|---|---|
| Kratek opis | Rinčna mapa z dvorinčnim mehanizmom premera 16 mm |
| Tehnični podatki | Širina hrbtišča mape: cca 20mmMaximalna debelina vpetega gradiva: do 11,5mm (cca 100 listov 80g papirja)Mehanizem: okrogel dvorinčni premera 16mmDimenzije zaprte mape (širina x višina): 270 x 320 mmMaterial: reciklirana lepenkaZunanjost: papir plastificiran s polipropilensko folijoNotranjost: bel papir |
| Ean koda | FCK05001200 |
| Teža v kg | 0.2920 |
| Proizvajalec | REDOLJUB PISARNA |
| Koda dobavitelja | FCK05001200?? |
| Izdelek | Dvorinčna mapa |
| Material | lepenka |
| Velikost, Format | A4 210x297mm |
| Zmogljivost | O mehanizem 15mm |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 30 |
ŽEPKI ZA PLASTIFICIRANJE A3 303x426mm 250mic 50/1 GBC 3740450
Cena brez ddv: 50,00 €
Cena z ddv: 61,00 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 210x110x310 2000ml/750g BELE 1/50
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
BATERIJA PRENOSNA INTENSO POWERBANK XS20000 20.000mAh 7313552 BELA
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
MAPA S HITROVEZOM IN LUKNJAMI A4 LEVIA
Cena brez ddv od: 0,44 €
Cena z ddv od: 0,54 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 130x70x225 500ml/100g BELE 1/50
Cena brez ddv: 8,00 €
Cena z ddv: 9,76 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 210x110x310 2000ml/750g BELE 1/50
Cena brez ddv: 15,00 €
Cena z ddv: 18,30 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 250x130x340 3000ml/1000g 1/50
Cena brez ddv: 19,00 €
Cena z ddv: 23,18 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 122x183cm POST-IT FLEX WRITE FWS6x4
Cena brez ddv: 120,00 €
Cena z ddv: 146,40 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g BELE 1/50
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z-W PREGIB PAPERNET HYTECH ČRN 416156
Cena brez ddv: 18,00 €
Cena z ddv: 21,96 €
VREČKE ZIP ZAPIRANJE NAPISNO POLJE 250x350mm 50um LDPE 100/1
Cena brez ddv: 7,00 €
Cena z ddv: 8,54 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g 1/50
Cena brez ddv: 10,00 €
Cena z ddv: 12,20 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 130x70x225 500ml/100g BELE 1/50
Cena brez ddv: 8,00 €
Cena z ddv: 9,76 €
KUVERTA VALOVITA LEPENKA SAMOLEPILNA 365x570x-50mm ENV MAXI
Cena brez ddv: 0,70 €
Cena z ddv: 0,85 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V LISTIČIH PAPERNET HYTECH 416147
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €