Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Cenovno ugoden lepilni trak iz polipropilenske folije, premazan z vodnim akrilatnim lepilom, ki je brez vonja in je okolju prijazno. Odporen proti staranju, UV svetlobi, vlagi, nizkim ter povišanim temperaturam. Dimenzije 15 mm x 60 m. |
|---|---|
| Kratek opis | Cenovno ugoden pisarniški lepilni trak, 15mm x 60m. |
| Tehnični podatki | Material: BOPP polipropilenska folijaLepilo: vodni akrilatSkupna debelina: 40 micŠirina traku: 15mmDolžina traku: 60mBarva: prozorna |
| Ean koda | 3838732146782 |
| Teža v kg | 0.0600 |
| Redna cena brez DDV | 0,44 € |
| Proizvajalec | PERFECTAPE |
| Koda dobavitelja | PVC1250001200 |
| Izdelek | Lepilni trak |
| Dolžina | 66m |
| Širina | 15mm |
| Material | polipropilen |
| Lepilo | akrilat |
| Varianta/Barva | PROZORNA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 20 |
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX MIRROR 4496W
Cena brez ddv: 4,34 €
Cena z ddv: 5,29 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ROZA
Cena brez ddv: 3,01 €
Cena z ddv: 3,67 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH CRYSTAL TAPE 6-1975D
Cena brez ddv: 2,01 €
Cena z ddv: 2,45 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI ODSTRANLJIV 19mmx33m 3M SCOTCH REMOVABLE TAPE 811
Cena brez ddv: 5,88 €
Cena z ddv: 7,17 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV 50mmx10m EUROCEL TRANSP. RUMEN
Cena brez ddv: 3,01 €
Cena z ddv: 3,67 €
TRAK LEPILNI UNIVERZALNI 50mmx10m PATTEX HENKEL POWER TAPE ČRN
Cena brez ddv: 4,46 €
Cena z ddv: 5,44 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 12mmx22,8m 3M SCOTCH DOUBLE SIDED TAPE 665
Cena brez ddv: 9,19 €
Cena z ddv: 11,21 €
ODVIJALEC LEPILNEGA TRAKU 19mmx33m DURABLE VEGAS 7717 ČRN
Cena brez ddv: 15,96 €
Cena z ddv: 19,47 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ROZA
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX TRANSPARENT 4910C
Cena brez ddv: 4,34 €
Cena z ddv: 5,29 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ZELEN
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €
ODVIJALEC LEPILNEGA TRAKU 19mmx33m 3M SCOTCH C18 MINT ZELEN
Cena brez ddv: 11,90 €
Cena z ddv: 14,52 €
TRAK LEPILNI UNIVERZALNI 50mmx10m PATTEX HENKEL POWER TAPE SIV
Cena brez ddv: 4,46 €
Cena z ddv: 5,44 €