Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Pisarniški samolepilni trak iz polipropilenske folije, premazan z vodnim akrilatnim lepilom, ki je brez vonja in je okolju prijazno. Odporen proti staranju, UV svetlobi, vlagi, nizkim ter povišanim temperaturam. Idealen je za dnevno uporabo v pisrani, doma ali šoli. Dimenzije lepilnega traku 15 mm x 33 m. Trak je posamično pakiran v folijo. |
|---|---|
| Kratek opis | Pisarniški lepilni trak 15mm x 33m. |
| Tehnični podatki | Material: BOPP polipropilenska folijaLepilo: vodni akrilatSkupna debelina: 40 micŠirina traku: 15 mmDolžina traku: 33 mBarva: prozornaPakiran v folijo |
| Ean koda | 8410782113294 |
| Teža v kg | 0.0243 |
| Redna cena brez DDV | 1,01 € |
| Proizvajalec | APLI |
| Koda dobavitelja | APL011329 |
| Izdelek | Lepilni trak |
| Dolžina | 33m |
| Širina | 15mm |
| Material | polipropilen |
| Lepilo | akrilat |
| Varianta/Barva | PROZORNA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 10 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | APLI PAPER, SAU Centro Industrial Santiga, Avinguda de Arraona, 120-124, 08210 Barberà del Vallès, ES [email protected] |
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK NA STOJALU 19mmx6,3m 3M SCOTCH DOUBLE SIDED TAPE 136D
Cena brez ddv: 2,87 €
Cena z ddv: 3,50 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX 4496G
Cena brez ddv: 5,75 €
Cena z ddv: 7,02 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ZELEN
Cena brez ddv: 3,01 €
Cena z ddv: 3,67 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX MIRROR 4496W
Cena brez ddv: 4,34 €
Cena z ddv: 5,29 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI ODSTRANLJIV 19mmx33m 3M SCOTCH REMOVABLE TAPE 811
Cena brez ddv: 5,88 €
Cena z ddv: 7,17 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ROZA
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX EXTREME PT110
Cena brez ddv: 4,92 €
Cena z ddv: 6,00 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH CRYSTAL TAPE 6-1975D
Cena brez ddv: 2,01 €
Cena z ddv: 2,45 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK PROZOREN 50mm x 33m VOLZ V4140PV1
Cena brez ddv: 9,70 €
Cena z ddv: 11,83 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX TRANSPARENT 4910C
Cena brez ddv: 4,34 €
Cena z ddv: 5,29 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ROZA
Cena brez ddv: 3,01 €
Cena z ddv: 3,67 €
TRAK LEPILNI UNIVERZALNI 50mmx10m PATTEX HENKEL POWER TAPE SIV
Cena brez ddv: 4,46 €
Cena z ddv: 5,44 €
ODVIJALEC LEPILNEGA TRAKU 19mmx33m 3M SCOTCH C18 MINT ZELEN
Cena brez ddv: 11,90 €
Cena z ddv: 14,52 €