Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Cenovno ugoden pisarniški lepilni trak iz polipropilenske folije, premazan z vodnim akrilatnim lepilom, ki je brez vonja in je okolju prijazno. Odporen proti staranju, UV svetlobi, vlagi, nizkim ter povišanim temperaturam. Dimenzije lepilnega traku 15 mm x 33 m. |
|---|---|
| Kratek opis | Cenovno ugoden pisarniški lepilni trak 15mm x 33m |
| Tehnični podatki | Pisarniški lepilni trakMaterial: BOPP polipropilenska folijaLepilo: vodni akrilatSkupna debelina: 40 micŠirina traku: 15 mmDolžina traku: 33 mBarva: prozorna |
| Ean koda | 3838732144399 |
| Teža v kg | 0.0243 |
| Redna cena brez DDV | 0,26 € |
| Proizvajalec | PERFECTAPE |
| Koda dobavitelja | PVC1250001000 |
| Izdelek | Lepilni trak |
| Dolžina | 33m |
| Širina | 15mm |
| Material | polipropilen |
| Lepilo | akrilat |
| Varianta/Barva | PROZORNA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 10 |
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV Z NOSILCEM 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ROZA
Cena brez ddv: 5,82 €
Cena z ddv: 7,10 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK PROZOREN 50mm x 33m VOLZ V4140PV1
Cena brez ddv: 9,70 €
Cena z ddv: 11,83 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI NA STOJALU 19mmx7,5m 3M SCOTCH MAGIC TAPE 8-1975D
Cena brez ddv: 2,26 €
Cena z ddv: 2,76 €
TRAK LEPILNI UNIVERZALNI 50mmx10m PATTEX HENKEL POWER TAPE ČRN
Cena brez ddv: 4,46 €
Cena z ddv: 5,44 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK NA STOJALU 19mmx6,3m 3M SCOTCH DOUBLE SIDED TAPE 136D
Cena brez ddv: 2,75 €
Cena z ddv: 3,36 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX MIRROR 4496W
Cena brez ddv: 4,16 €
Cena z ddv: 5,08 €
DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 12mmx22,8m 3M SCOTCH DOUBLE SIDED TAPE 665
Cena brez ddv: 8,81 €
Cena z ddv: 10,75 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX 4496G
Cena brez ddv: 5,51 €
Cena z ddv: 6,72 €
ODVIJALEC LEPILNEGA TRAKU 19mmx33m 3M SCOTCH C18 MINT ZELEN
Cena brez ddv: 11,41 €
Cena z ddv: 13,92 €
ODVIJALEC LEPILNEGA TRAKU 19mmx33m DURABLE VEGAS 7717 ČRN
Cena brez ddv: 15,96 €
Cena z ddv: 19,47 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX TRANSPARENT 4910C
Cena brez ddv: 4,16 €
Cena z ddv: 5,08 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV 50mmx10m EUROCEL TRANSP. RUMEN
Cena brez ddv: 3,01 €
Cena z ddv: 3,67 €
MONTAŽNI DVOSTRANSKI LEPILNI TRAK 19mmx1,5m 3M SCOTCH FIX EXTREME PT110
Cena brez ddv: 4,72 €
Cena z ddv: 5,76 €
TRAK LEPILNI NEVIDNI ODSTRANLJIV 19mmx33m 3M SCOTCH REMOVABLE TAPE 811
Cena brez ddv: 5,64 €
Cena z ddv: 6,88 €
TRAK LEPILNI MEMOGRAPH ODSTRANLJIV 50mmx10m EUROCEL TRANSP. ROZA
Cena brez ddv: 3,01 €
Cena z ddv: 3,67 €