Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Barvna plastificirana mapa za shranjevanje gradiva formata A4. Izdelana je iz reciklirane lepenke, debeline 1,8mm, kaširane v papir prevlečen s polipropilensko folijo. Okrogel štiririnčni mehanizem, premera 16mm omogoča shranjevanje do 11,5mm gradiva. |
|---|---|
| Kratek opis | Rinčna mapa s štiririnčnim mehanizmom premera 16 mm |
| Tehnični podatki | Širina hrbtišča mape: cca 20mmMaximalna debelina vpetega gradiva: do 11,5mm (cca 100 listov 80g papirja)Mehanizem: okrogel štiririnčni premera 16mmDimenzije zaprte mape (širina x višina): 270 x 320 mmMaterial: reciklirana lepenkaZunanjost: papir plastificiran s polipropilensko folijoNotranjost: bel papir |
| Ean koda | FCK05001400 |
| Teža v kg | 0.3090 |
| Proizvajalec | REDOLJUB PISARNA |
| Koda dobavitelja | FCK05001400?? |
| Izdelek | Štiririnčna mapa |
| Material | lepenka |
| Velikost, Format | A4 210x297mm |
| Zmogljivost | O mehanizem 15mm |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 30 |
TISKALNIK INKJET MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-T220 INKBENEFIT PLUS
Cena brez ddv: 140,00 €
Cena z ddv: 170,80 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V ROLI PAPERNET HYTECH MAXI JUMBO 416146
Cena brez ddv: 20,00 €
Cena z ddv: 24,40 €
BATERIJA PRENOSNA INTENSO POWERBANK XS20000 20.000mAh 7313552 BELA
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 91x122cm POST-IT FLEX WRITE FWS4x3
Cena brez ddv: 84,00 €
Cena z ddv: 102,48 €
NATRON PAKIRNE VREČKE Z RAVNIM DNOM 135x85x320 do 1.000g NATUR 100 kos
Cena brez ddv: 14,00 €
Cena z ddv: 17,08 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 110x65x185 do 250ml/70g ČRNE 1/100
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
KUVERTA VALOVITA LEPENKA SAMOLEPILNA 365x570x-50mm ENV MAXI
Cena brez ddv: 0,70 €
Cena z ddv: 0,85 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-B7500D TonerBenefit
Cena brez ddv: 185,00 €
Cena z ddv: 225,70 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z-W PREGIB PAPERNET HYTECH 416148
Cena brez ddv: 21,00 €
Cena z ddv: 25,62 €
ŽEPKI ZA PLASTIFICIRANJE A3 303x426mm 250mic 50/1 GBC 3740450
Cena brez ddv: 50,00 €
Cena z ddv: 61,00 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 210x110x310 2000ml/750g BELE 1/50
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €