Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Barvna plastificirana mapa za shranjevanje gradiva formata A4. Izdelana je iz reciklirane lepenke, debeline 1,8mm, kaširane v papir prevlečen s polipropilensko folijo. Okrogel štiririnčni mehanizem, premera 25mm omogoča shranjevanje do 21mm gradiva. |
|---|---|
| Kratek opis | Rinčna mapa s štirinčnim mehanizmom premera 25 mm |
| Tehnični podatki | Širina hrbtišča mape: cca 35mmMaximalna debelina vpetega gradiva: do 21mm (cca 190 listov 80g papirja)Mehanizem: okrogel štiririnčni premera 25mmDimenzije zaprte mape (širina x višina): 263 x 320 mmMaterial: reciklirana lepenkaZunanjost: papir plastificiran s polipropilensko folijoNotranjost: bel papir |
| Ean koda | FCK05001500 |
| Teža v kg | 0.3380 |
| Proizvajalec | REDOLJUB PISARNA |
| Koda dobavitelja | FCK05001500?? |
| Izdelek | Štiririnčna mapa |
| Material | lepenka |
| Velikost, Format | A4 210x297mm |
| Zmogljivost | O mehanizem 25mm |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 25 |
ŽEPKI ZA PLASTIFICIRANJE A3 303x426mm 250mic 50/1 GBC 3740450
Cena brez ddv: 50,00 €
Cena z ddv: 61,00 €
PAPIR BARVNI PAPERLINE A4 80g INTENZIVNE BARVE 500/1
Cena brez ddv od: 8,00 €
Cena z ddv od: 9,76 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 85x50x145 100ml/50g BELE 1/100
Cena brez ddv: 8,50 €
Cena z ddv: 10,37 €
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V ROLI PAPERNET HYTECH MAXI JUMBO 416146
Cena brez ddv: 20,00 €
Cena z ddv: 24,40 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 250x130x340 3000ml/1000g 1/50
Cena brez ddv: 19,00 €
Cena z ddv: 23,18 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 91x122cm POST-IT FLEX WRITE FWS4x3
Cena brez ddv: 84,00 €
Cena z ddv: 102,48 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g BELE 1/50
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 110x65x185 250ml/70g BELE 1/100
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 160x80x270 750ml/250g BELE 1/50
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
ZVEZEK ŠOLSKI A4 52L 80g KARO 1cm STREET COLOR-DISLEKSIJA MODER
Cena brez ddv: 2,43 €
Cena z ddv: 2,96 €
PODAJALNIK BRISAČ V ROLI CENTRALNI IZVLEK PAPERNET HYTECH ČRN 417208
Cena brez ddv: 22,00 €
Cena z ddv: 26,84 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 210x110x310 2000ml/750g BELE 1/50
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €