Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Kakovosten termo občutljiv računski trak za uporabo na vseh vrstah blagajn, tehtnic in računskih strojev. Trak je širine 76mm, dolžine 50m in ima premer tulca 12mm. V zavitku so 4 rolice. |
|---|---|
| Kratek opis | Termo POS rola 76mm x 50m x 12mm, v zavitku so 4 rolice |
| Tehnični podatki | Material: bel termoreaktiven papir, 55gŠirina: 76mmDolžina: 50mZunanji premer role: 64mmPremer tulca: 12mmPrimeren za uporabo na vseh tehtnicah in blagajnahV zavitku so 4 rolice |
| Ean koda | 3838732148489 |
| Teža v kg | 0.8600 |
| Redna cena brez DDV | 6,00 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 4,50 € |
| Proizvajalec | REDOLJUB PISARNA |
| Koda dobavitelja | PAP1560001899 |
| Izdelek | Ading termo računski trak |
| Dolžina | 50m |
| Širina | 76mm |
| Material | termoreaktiven papir |
| Gramatura/debelina | 55 g |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 18 |
NATRON PAKIRNE VREČKE Z RAVNIM DNOM 135x85x320 do 1.000g NATUR 100 kos
Cena brez ddv: 14,00 €
Cena z ddv: 17,08 €
VREČKE ZIP ZAPIRANJE NAPISNO POLJE 250x350mm 50um LDPE 100/1
Cena brez ddv: 7,00 €
Cena z ddv: 8,54 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 210x110x310 2000ml/750g BELE 1/50
Cena brez ddv: 15,00 €
Cena z ddv: 18,30 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 110x65x185 do 250ml/70g BELE 1/100
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 91x122cm POST-IT FLEX WRITE FWS4x3
Cena brez ddv: 84,00 €
Cena z ddv: 102,48 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-1622WE TonerBenefit
Cena brez ddv: 150,00 €
Cena z ddv: 183,00 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 160x80x270 750ml/250g BELE 1/50
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
SET SVINČNIK 3x, RADIRKA, ŠILČEK FABER CASTELL GRIP 2001 ROZA
Cena brez ddv: 7,55 €
Cena z ddv: 9,21 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 130x70x225 500ml/100g BELE 1/50
Cena brez ddv: 8,00 €
Cena z ddv: 9,76 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z-W PREGIB PAPERNET HYTECH ČRN 416156
Cena brez ddv: 18,00 €
Cena z ddv: 21,96 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 160x80x270 750ml/250g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
TOALETNI PAPIR DVOSLOJNI MAXI JUMBO ROLA PAPERNET 402298 6/1
Cena brez ddv: 19,95 €
Cena z ddv: 24,34 €
KUVERTA VALOVITA LEPENKA SAMOLEPILNA 365x570x-50mm ENV MAXI
Cena brez ddv: 0,70 €
Cena z ddv: 0,85 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 85x50x145 100ml/50g BELE 1/100
Cena brez ddv: 7,00 €
Cena z ddv: 8,54 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 210x110x310 2000ml/750g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 17,00 €
Cena z ddv: 20,74 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 110x65x185 do 250ml/70g ČRNE 1/100
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €