Podrobnosti
- Dokumenti in načrti: gradbeni načrti, tehnične risbe, zemljevidi, A1 tiskovine, koledarji, ...
- Plakati in umetniška dela: plakati, umetniški tiski, fotografije, ...
- Darila: zvitki darilne embalaže, okrasni plakati in potiski, tekstil (npr. krpe, gobelini, zastave, ...)
- Potrebščine za obrt in hobije: plošče iz blaga, zvitki blaga, gradbeni načrti modelov, papir in folija za obrt
- Gradbeni materiali: cevi, steklena vlakna, cevi iz steklenih vlaken, jeklene cevi, plastične cevi, izolacijske cevi, cevna izolacija, ...
- Elektronika: kabli in žice, svetlobni trakovi, senzorski trakovi, LED trakovi, ...
- Šport in prosti čas: blazine za jogo, pripomočki za ribolov (npr. ribiške palice), oprema za kampiranje (npr. palice za šotore), športni plakati, transparenti, ...
- Pisarniški material: reklamni plakati, transparenti podjetij, predstavitveni materiali, rolice flipchart papirja, koledarji, ...
- Posebne uporabe: vzorčni zvitki (npr. vzorci tapet), vzorci tekstila (npr. vzorci preprog), podolgovati predmeti, rentgenske slike, ...
Tehnični podatki
| Opis | Kartonski tulci služijo zaščiti vsebine, ki zaradi svojih dimenzij ni primerna za pošiljanje v kartonskih škatlah. Primerni so za uporabo pri pakiranju, pošiljanju in arhiviranju zvitkov, kot so razni zemljevidi, načrti, plakati ter drugi artikli okroglih oblik. Omogočajo hitro in enostavno pakiranje, ob straneh jih lahko zapremo s priloženimi plastičnimi pokrovi.Primeri uporabe:
|
|---|---|
| Kratek opis | Kartonski tulci s pokrovčki, notranje dimenzije 435x50mm |
| Tehnični podatki | - embalažni kartonski tulec- trda lepenka debeline 2mm- barva: natur- priložena dva bela pokrovčka- enostavno sestavljanje- namenjen pakiranju zvitkov kot so, zemljevidi, načrti, plakati ter drugi artikli okroglih oblik- notranje dimenzije: 435 x 50 mm- zunanje dimenzije: 462 x 54 mm- podane so notranje uporabne dimenzije tulcev (dolžina x premer tulca) |
| Ean koda | 3838732151557 |
| Teža v kg | 0.1000 |
| Redna cena brez DDV | 1,75 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 1,00 € |
| Proizvajalec | REDOLJUB PAKIRANJE |
| Koda dobavitelja | MVP11100159 |
| Izdelek | Tulec kartonski za načrte |
| Dolžina | 435mm |
| Širina | 50mm |
| Material | lepenka |
| Velikost, Format | 435x50mm |
| Varianta/Barva | NATUR |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 24 |
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z-W PREGIB PAPERNET HYTECH 416148
Cena brez ddv: 21,00 €
Cena z ddv: 25,62 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z-W PREGIB PAPERNET HYTECH ČRN 416156
Cena brez ddv: 18,00 €
Cena z ddv: 21,96 €
EMBALAŽA ZA KNJIGE SAMOLEPILNA ROLLBOX 550x350x do 100mm XXXL
Cena brez ddv: 1,40 €
Cena z ddv: 1,71 €
PODAJALNIK BRISAČ V ROLI CENTRALNI IZVLEK PAPERNET 416167
Cena brez ddv: 27,00 €
Cena z ddv: 32,94 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 250x130x340 3000ml/1000g 1/50
Cena brez ddv: 19,00 €
Cena z ddv: 23,18 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g 1/50
Cena brez ddv: 10,00 €
Cena z ddv: 12,20 €
BATERIJA PRENOSNA SANDBERG POWERBANK USB-C PD 20W 60.000mAh 420-71
Cena brez ddv: 75,00 €
Cena z ddv: 91,50 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 110x65x185 do 250ml/70g ČRNE 1/100
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
ŽEPKI ZA PLASTIFICIRANJE A3 303x426mm 250mic 50/1 GBC 3740450
Cena brez ddv: 50,00 €
Cena z ddv: 61,00 €
TISKALNIK INKJET MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-T220 INKBENEFIT PLUS
Cena brez ddv: 140,00 €
Cena z ddv: 170,80 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 122x183cm POST-IT FLEX WRITE FWS6x4
Cena brez ddv: 120,00 €
Cena z ddv: 146,40 €
TOALETNI PAPIR DVOSLOJNI MAXI JUMBO ROLA PAPERNET 402298 6/1
Cena brez ddv: 19,95 €
Cena z ddv: 24,34 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z PREGIB PAPERNET HYTECH 416152
Cena brez ddv: 18,00 €
Cena z ddv: 21,96 €