Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Papirne nosilne vrečke z ročajem so okolju prijazne in jih uporabljamo tudi kot darilne vrečke. Izdelane iz kvalitetnega močnega 120g natron papirja. Ročaj vrečke je izdelan iz zvitega natron papirja in pritrjen na notranji strani vrečke. Vrečke so na voljo v različnih barvnih odtenkih. Dimenzije vrečke so (širina x širina dna x višina): 140 x 100 x 360 mm. |
|---|---|
| Kratek opis | Papirnata nosilna vrečka z ročajem, natur, za steklenice, 140x100x360mm |
| Tehnični podatki | - papirnata nosilna darilna vrečka z ročajem- ekološki 120g natron papir- ročaj pleten iz natron papirja in pritrjen na notranji strani- na voljo v različnih barvnih odtenkih- dimenzije (širina x širina dna x višina): 140 x 100 x 360 mm |
| Ean koda | 3831025835615 |
| Teža v kg | 0.0200 |
| Redna cena brez DDV | 0,60 € |
| Akcijska cena brez DDV: | 0,34 € |
| Proizvajalec | CREATIVE |
| Koda dobavitelja | OPT71337 |
| Izdelek | Nosilna vrečka za steklenice |
| Širina | 140mm |
| Višina | 360mm |
| Globina | 100mm |
| Material | natron eko papir |
| Velikost, Format | 140x100x360mm |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 10 |
| Pakiranje 2 | 250 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Eurocom d.o.o. Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj, [email protected] |
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 180x90x290 1000ml/500g BELE 1/50
Cena brez ddv: 13,00 €
Cena z ddv: 15,86 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 110x65x185 250ml/70g BELE 1/100
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z-W PREGIB PAPERNET HYTECH 416148
Cena brez ddv: 21,00 €
Cena z ddv: 25,62 €
FOLIJA SAMOLEPILNA WHITEBOARD PIŠI BRIŠI 91x122cm POST-IT FLEX WRITE FWS4x3
Cena brez ddv: 84,00 €
Cena z ddv: 102,48 €
OKVIR SAMOLEPILNI ZA LETAKE DURAFRAME NOTE 4994 A5 SREBRN
Cena brez ddv: 10,00 €
Cena z ddv: 12,20 €
MAPA S HITROVEZOM IN LUKNJAMI A4 LEVIA
Cena brez ddv od: 0,44 €
Cena z ddv od: 0,54 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER DCP-1622WE TonerBenefit
Cena brez ddv: 150,00 €
Cena z ddv: 183,00 €
KUVERTA VALOVITA LEPENKA SAMOLEPILNA 365x570x-50mm ENV MAXI
Cena brez ddv: 0,70 €
Cena z ddv: 0,85 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE 160x80x270 750ml/250g ČRNE 1/50
Cena brez ddv: 11,00 €
Cena z ddv: 13,42 €