Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Oblazinjene kuverte so namenjene pošiljanju različnih izdelkov, kjer je potrebno vsebino zaščititi pred poškodbami ali vlago. Zunanjost je izdelana iz trpežnega ekološkega kraft papirja. Notranja stran je obložena s polietilensko folijo z zračnimi mehurčki, ki zaščitijo vsebino pred morebitnimi poškodbami. Samolepilni trak na vrhu vrečke omogoča enostavno zapiranje. Vrečke imajo certifikat FSC® (Poslanstvo FSC® je “Spodbujati okolju prijazno, družbeno koristno in ekonomsko izvedljivo upravljanje svetovnih gozdov.).Podane so vedno notranje uporabne dimenzije vrečk (širina x višina).Približna določitev potrebne velikosti vrečke:Širina vrečke = višina izdelka + širina izdelka + 2cmDolžina vrečke = višina izdelka*1,5 + 6cm + dolžina izdelka |
|---|---|
| Kratek opis | Oblazinjena kuverta notranjih dimenzij 220x340mm, rumena |
| Tehnični podatki | Zunanji material: trpežen ekološki kraft papir gramature 80gNotranji material: reciklirana polietilenska folija z zračnimi mehurčkiZapiranje: močan samolepilni trakVrečke imajo certifikat FSC®Notranje dimezije: 220 x 340 mmZunanje dimenzije: 240 x 350 mm |
| Ean koda | 5903111033361 |
| Teža v kg | 0.0287 |
| Redna cena brez DDV | 0,26 € |
| Proizvajalec | ENVEL |
| Koda dobavitelja | PAP1900003302 |
| Izdelek | Oblazinjena vrečka |
| Širina | 215mm |
| Višina | 340mm |
| Material | eko kraft papir |
| Velikost, Format | F Št.6 |
| Varianta/Barva | RUMENA |
| Enota mere | KOS |
| Pakiranje 1 | 100 |
| Pakiranje 2 | 3.600 |
PODAJALNIK TOALETNEGA PAPIRJA V ROLI PAPERNET HYTECH MINI JUMBO 416145
Cena brez ddv: 12,00 €
Cena z ddv: 14,64 €
MAPA S HITROVEZOM IN LUKNJAMI A4 LEVIA
Cena brez ddv od: 0,44 €
Cena z ddv od: 0,54 €
VREČKE ZA ŽIVILA NATRON ZIP ZAPIRANJE OKENCE 210x110x310 2000ml/750g BELE 1/50
Cena brez ddv: 16,00 €
Cena z ddv: 19,52 €
TISKALNIK LASERSKI MULTIFUNKCIJSKI BROTHER MFC-B7710DN TonerBenefit
Cena brez ddv: 230,00 €
Cena z ddv: 280,60 €
PODAJALNIK BRISAČ ZLOŽENK Z-W PREGIB PAPERNET HYTECH 416148
Cena brez ddv: 21,00 €
Cena z ddv: 25,62 €