Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 64,6 x 33,8, 24 etiket na listu, 2.400 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Univerzalno Barva: Bela Velikost: 64,6 x 33,8 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 100 Število na listu: 24 Skupno število: 2.400 Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032540048 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 9,00 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR064033 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 64,6mm |
| Višina | 33,8mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 64,6x33,8mm 24 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE POLIETILEN 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L7912-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x38,1 AWERY ZWECKFORM L7560-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 11919 MAT PROZORNE 100/1
Cena brez ddv: 109,07 €
Cena z ddv: 133,07 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 01225 MAT PROZORNA 20/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 210x297mm AVERY ZWECKFORM J4775-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,93 €
Cena z ddv: 21,87 €
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM L7783-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x57 AWERY ZWECKFORM L7992-25 MAT BELA 25/1
Cena brez ddv: 32,69 €
Cena z ddv: 39,88 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 199,6x143,5mm AVERY ZWECKFORM L4734REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x46,6mm AVERY ZWECKFORM L6025REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L4773-100 MAT BELA 100/1
Cena brez ddv: 115,49 €
Cena z ddv: 140,90 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x8,5mm AVERY ZWECKFORM L6022REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,01 €
Cena z ddv: 13,43 €
ETIKETE POLIESTER VAROVALNE ANTITAMPER 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6114-20 20/1
Cena brez ddv: 58,81 €
Cena z ddv: 71,75 €
ETIKETE ODLEPLJIVE ZA MEDIJE 78,7x46,6mm AVERY ZWECKFORM L4742REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,01 €
Cena z ddv: 13,43 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 AWERY ZWECKFORM L7567-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIETILEN 38x21mm AVERY ZWECKFORM B7651-50 MAT BELA 50/1
Cena brez ddv: 52,16 €
Cena z ddv: 63,64 €
ETIKETE POLIETILEN 99x57mm AVERY ZWECKFORM B7173-50 MAT BELA 50/1
Cena brez ddv: 52,16 €
Cena z ddv: 63,64 €