Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Močne in trpežne srebrne polyesterske etikete, primerne tudi za zunanjo uporabo. Etikete so primerne za uporabo tam, kjer papirne etikete niso dovolj trpežne. Odporne so na olje, umazanijo, vodo, temperaturne razlike od -40° C do +80° C in mehanske poškodbe. Primerne so za tiskanje na laserskih tiskalnikih. V zavitku je 20 nalepk.Zelo primerne za: označevanje inventarja, opreme in osnovnih sredstev, primerne za uporabo v zaprtih prostorih in na prostem, označevanje regalov v skladiščihBrezplačen prenos programa za tiskanje nalepk na www.apli.com. |
|---|---|
| Kratek opis | Vodoodporne poliesterske etikete, A4, srebrne, 1 etiketa/list, 20 etiket/paket |
| Tehnični podatki | Vrsta tiskalnika: Laserski tiskalnik, Kopirni stroj Uporaba: Označevanje Vrsta lepila: UniverzalnoBarva: srebrna Velikost: A4 210 x 297 mm Material: polyester Število listov v zavitku: 20 Število na listu: 1 Skupno število: 20 Oblika: Pravokotna- etikete primerne tudi za zunanjo uporabo- odporne na temperature od -40°C do 80°C, na vlago, olje itd.Zelo primerne za: označevanje inventarja, opreme in osnovnih sredstev, primerne za uporabo v zaprtih prostorih in na prostem, označevanje regalov v skladiščih.Brezplačen prenos programa za tiskanje nalepk na www.apli.com. |
| Ean koda | 8410782100713 |
| Teža v kg | 0.2000 |
| Redna cena brez DDV | 38,90 € |
| Proizvajalec | APLI |
| Koda dobavitelja | APL10071 |
| Izdelek | Etikete poliesterske |
| Širina | 210mm |
| Višina | 297mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | poliester |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik |
| Velikost, Format | 210x297mm 1 etiketa |
| Varianta/Barva | SREBRNA MAT |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 1 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | APLI PAPER, SAU Centro Industrial Santiga, Avinguda de Arraona, 120-124, 08210 Barberà del Vallès, ES [email protected] |
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM L6012-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIETILEN 210x148mm AVERY ZWECKFORM L7916-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 01225 MAT PROZORNA 20/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4778-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6009-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 11919 MAT PROZORNE 100/1
Cena brez ddv: 109,07 €
Cena z ddv: 133,07 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 105x148mm AVERY ZWECKFORM L4719REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 25,4x10mm AVERY ZWECKFORM L6008-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER 38,1x21,2 AWERY ZWECKFORM L7551-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM L4743REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE POLIETILEN 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7911-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x42,3 AVERY ZWECKFORM L4776-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x61 AVERY ZWECKFORM L4761-100 100/1
Cena brez ddv: 30,30 €
Cena z ddv: 36,97 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x34mm AVERY ZWECKFORM L6060-100 100/1
Cena brez ddv: 30,30 €
Cena z ddv: 36,97 €
OZNAKE VISEČE KARTONSKE KROG 60mm AVERY ZWECKFORM T2004-10 10/1
Cena brez ddv: 12,97 €
Cena z ddv: 15,82 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 210x297mm AVERY ZWECKFORM L4735REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x8,5mm AVERY ZWECKFORM L6022REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,01 €
Cena z ddv: 13,43 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L4737REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE KROG 30mm AVERY ZWECKFORM L4716REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 99,1x42,3 AVERY ZWECKFORM L4776REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L7915-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE POLIESTER 105x148mm AVERY ZWECKFORM L6134-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 210x297 AVERY ZWECKFORM L4775REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L4774-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 70x37mm AVERY ZWECKFORM L4718-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €