Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Etikete so primerne za laserske in ink-jet tiskalnike ter fotokopirne stroje. Etikete enostavno odstranimo, pri tem pa ne puščajo nikakršnih madežev na produktih. Primerne so za steklo, porcelan, keramiko, plastične posode za domačo rabo ter vse izdelke, kjer madeži od lepila niso zaželeni. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Odlepljive etikete za tiskalnik 35.6 x 16.9, 80 etiket/list, 8.000 etiket/paket |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: odlepljivo brez ostankovBarva: BelaVelikost: 35,6 x 16,9 mmMaterial: PapirŠtevilo listov v zavitku: 100Število na listu: 80Skupno število: 8.000Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032545548 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 14,50 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR106035016 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 35,6mm |
| Višina | 16,9mm |
| Oblika | pravokotna z zaobljenimi vogali |
| Material | papir |
| Lepilo | odstranljivo lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 35,6x16,9mm 80 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L6034-20 RDEČE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x38mm AVERY ZWECKFORM L4760-100 100/1
Cena brez ddv: 30,30 €
Cena z ddv: 36,97 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x38,1mm AVERY ZWECKFORM L7063-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
FOLIJA SAMOLEPILNA POLIESTER A4 AVERY ZWECKFORM 3482 25/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER 105x148mm AVERY ZWECKFORM L6134-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x59 AVERY ZWECKFORM L6061-100 100/1
Cena brez ddv: 30,30 €
Cena z ddv: 36,97 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6105-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 30mm AVERY ZWECKFORM L6128-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x34mm AVERY ZWECKFORM L6060-100 100/1
Cena brez ddv: 30,30 €
Cena z ddv: 36,97 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x46,6mm AVERY ZWECKFORM L6025REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIESTER 70x37mm AVERY ZWECKFORM L6131-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIETILEN 210x297mm AVERY ZWECKFORM L7917-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L6032-20 MODRE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE POLIETILEN 38x21mm AVERY ZWECKFORM B7651-50 MAT BELA 50/1
Cena brez ddv: 52,16 €
Cena z ddv: 63,64 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x139 AWERY ZWECKFORM L7786-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €