Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 45,7 x 21,2, 48 etiket na listu, 4.800 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Univerzalno Barva: Bela Velikost: 45,7 x 21,2 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 100 Število na listu: 48Skupno število: 4.800 Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032544923 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 9,00 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR045021 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 45,7mm |
| Višina | 21,2mm |
| Oblika | pravokotna z zaobljenimi vogali |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 45,7x21,2mm 48 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE POLIESTER 45,7x25,4 AVERY ZWECKFORM L7781-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 40mm AVERY ZWECKFORM L7780-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 105x148mm AVERY ZWECKFORM L4719REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 35,6x16,9mm AVERY ZWECKFORM L4732REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 01225 MAT PROZORNA 20/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 70x37mm AVERY ZWECKFORM L6131-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 210x297 AVERY ZWECKFORM L4775REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x38mm AVERY ZWECKFORM L4760-25 25/1
Cena brez ddv: 11,69 €
Cena z ddv: 14,26 €
ETIKETE ODLEPLJIVE ZA MEDIJE 147,3x20mm AVERY ZWECKFORM L4746REV-25 25/1
Cena brez ddv: 11,01 €
Cena z ddv: 13,43 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 63,5x33,9 AVERY ZWECKFORM L4773REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 99,1x42,3 AVERY ZWECKFORM L4776REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6004-25 NEON RUMENE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE POLIESTER 70x37mm AVERY ZWECKFORM L4718-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L4737REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x59 AVERY ZWECKFORM L6061-100 100/1
Cena brez ddv: 30,30 €
Cena z ddv: 36,97 €