Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 105 x 148, 4 etikete na listu, 400 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Univerzalno Barva: Bela Velikost: 105 x 148 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 100 Število na listu: 4Skupno število: 400 Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032540192 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 9,00 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR105148 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 105mm |
| Višina | 148mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 105x148mm 4 etikete |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE POLIESTER 105x148mm AVERY ZWECKFORM L4719-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7651Y-25 NEON RUMENE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x38mm AVERY ZWECKFORM L4760-100 100/1
Cena brez ddv: 30,30 €
Cena z ddv: 36,97 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x67,7 AWERY ZWECKFORM L7993-25 MAT BELA 25/1
Cena brez ddv: 32,69 €
Cena z ddv: 39,88 €
ETIKETE POLIESTER VAROVALNE ANTITAMPER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6113-20 20/1
Cena brez ddv: 58,81 €
Cena z ddv: 71,75 €
ETIKETE POLIESTER 70x37mm AVERY ZWECKFORM L6133-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L6127-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x67,7mm AVERY ZWECKFORM L7914-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6003-25 NEON RDEČE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 210x148mm AVERY ZWECKFORM L4717REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 105x148mm AVERY ZWECKFORM L4719REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIETILEN 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L7912-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €