Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 35.6 x 16.9, 80 etiket na listu, 8.000 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Univerzalno Barva: Bela Velikost: 35,6 x 16,9 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 100 Število na listu: 80Skupno število: 8.000 Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032540314 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 12,90 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR035016 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 35,6mm |
| Višina | 16,9mm |
| Oblika | pravokotna z zaobljenimi vogali |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 35,6x16,9mm 80 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 11919 MAT PROZORNE 100/1
Cena brez ddv: 109,07 €
Cena z ddv: 133,07 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x38,1mm AVERY ZWECKFORM L6023REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 210x297mm AVERY ZWECKFORM L4735REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIETILEN 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L7912-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6011-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE KROG 30mm AVERY ZWECKFORM L4716REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4736REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE ZA ZMRZOVALNIKE 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L7970-25 25/1
Cena brez ddv: 10,07 €
Cena z ddv: 12,29 €
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM J4722-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 105x148mm AVERY ZWECKFORM L4719-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €