Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 25,4 x 10, 189 etiket na listu, 18.900 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Univerzalno Barva: Bela Velikost: 25,4 x 10 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 100 Število na listu: 189Skupno število: 18.900 Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032540512 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 9,00 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR025010 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 25,4mm |
| Višina | 10mm |
| Oblika | pravokotna z zaobljenimi vogali |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 25,4x10mm 189 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 70x37mm AVERY ZWECKFORM L4718REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x38,1 AWERY ZWECKFORM L7560-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L4773-100 MAT BELA 100/1
Cena brez ddv: 115,49 €
Cena z ddv: 140,90 €
ETIKETE ZA ZMRZOVALNIKE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7971-25 25/1
Cena brez ddv: 10,07 €
Cena z ddv: 12,29 €
ETIKETE POLIESTER 210x297mm AVERY ZWECKFORM J4775-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,93 €
Cena z ddv: 21,87 €
OZNAKE VISEČE KARTONSKE KROG 60mm AVERY ZWECKFORM T2004-10 10/1
Cena brez ddv: 12,97 €
Cena z ddv: 15,82 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 AVERY ZWECKFORM J8567-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIETILEN 210x297mm AVERY ZWECKFORM L7917-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 210x297mm AVERY ZWECKFORM L6006-25 NEON RUMENE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x34mm AVERY ZWECKFORM L6060-100 100/1
Cena brez ddv: 30,30 €
Cena z ddv: 36,97 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L6141-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 41,57 €
Cena z ddv: 50,72 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6004-25 NEON RUMENE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 99,1x42,3 AVERY ZWECKFORM L4776REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €