Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 192 x 61, 4 etiket na listu, 400 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: UniverzalnoBarva: BelaVelikost: 192 x 61 mmMaterial: PapirŠtevilo listov v zavitku: 100Število na listu: 4Skupno število: 400Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032540499 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 9,00 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR192061 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 192mm |
| Višina | 61mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 192x61mm 4 etikete |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 30mm AVERY ZWECKFORM L4716-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 210x297mm AVERY ZWECKFORM L6006-25 NEON RUMENE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6103-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x67,7mm AVERY ZWECKFORM L7914-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIESTER 70x37mm AVERY ZWECKFORM L6131-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIPROPILEN ODLEPLJIVE ZA OKNA KROG 200mm AVERY ZWECKFORM L9003-10 10/1
Cena brez ddv: 14,85 €
Cena z ddv: 18,12 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE KROG 30mm AVERY ZWECKFORM L4716REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 210x297mm AVERY ZWECKFORM L4735REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE ODLEPLJIVE OKROGLE 10mm AVERY ZWECKFORM L6019REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,76 €
Cena z ddv: 13,13 €
ETIKETE POLIETILEN 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM L7913-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 17,8x10mm AVERY ZWECKFORM L4730REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €