Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 63,5 x 38,1, 21 etiket na listu, 2.100 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Univerzalno Barva: Bela Velikost: 63,5 x 38,1 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 100 Število na listu: 21 Skupno število: 2.100 Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032540567 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 9,00 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR063038 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 63,5mm |
| Višina | 38,1mm |
| Oblika | pravokotna z zaobljenimi vogali |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 63,5x38,1mm 21 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE ODLEPLJIVE 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM L4743REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L6033-20 ZELENE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM L7783-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIETILEN 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7911-10 MAT BELA 10/1
Cena brez ddv: 17,16 €
Cena z ddv: 20,94 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 210x297 AVERY ZWECKFORM L4775REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L6141-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 41,57 €
Cena z ddv: 50,72 €
ETIKETE POLIESTER 210x297mm AVERY ZWECKFORM L6013-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE OKROGLE 60mm APLI 02869 FLUORESCENTNO ZELENE 20/1
Cena brez ddv: 15,47 €
Cena z ddv: 18,87 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 01225 MAT PROZORNA 20/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x59 AVERY ZWECKFORM L6061-100 100/1
Cena brez ddv: 30,30 €
Cena z ddv: 36,97 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x38,1 AWERY ZWECKFORM L7560-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x38,1mm AVERY ZWECKFORM L7060-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €