Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 105 x 99,1, 6 etiket na listu, 600 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Univerzalno Barva: Bela Velikost: 105 x 99,1 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 100 Število na listu: 6 Skupno število: 600 Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032541601 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 9,00 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR105099 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 105mm |
| Višina | 99,1mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 105x99,1mm 6 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 30mm AVERY ZWECKFORM L4716-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4736REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 199,6x143,5mm AVERY ZWECKFORM L4734REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 AWERY ZWECKFORM L4775-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L6141-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 41,57 €
Cena z ddv: 50,72 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7651Y-25 NEON RUMENE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE POLIESTER 70x37mm AVERY ZWECKFORM L6131-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 210x297mm AVERY ZWECKFORM J4775-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,93 €
Cena z ddv: 21,87 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4778-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 210x297mm AVERY ZWECKFORM L6005-25 NEON RDEČE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L4774-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
FOLIJA SAMOLEPILNA POLIESTER A4 AVERY ZWECKFORM 2501 50/1
Cena brez ddv: 102,77 €
Cena z ddv: 125,38 €