Podrobnosti
Avery Zweckform odstranljive etikete za medije L4746REV-25 v velikosti 147.3 x 20 mm so optimalne za VHS kasete. Odstranljivo lepilo omogoča enostavno odstranitev etiket. V zavitku je 25 listov, vseh nalepk je 325. Za tiskanje so primerni običajni laserski in inkjet tiskalniki.
Okolju prijazne etikete: material za etikete je beljen brez klora in je 100 % izdelan iz papirja s certifikatom FSC® - izvor lesa je iz gozdov s trajnostnim gospodarjenjem.
Za oblikovanje Avery Zweckform etiket uporabite brezplačen spletni program Avery Design & Print. V programu so predoblikovane in prazne predloge, ki jih lahko oblikujete po svoje. Oblikovanje etiket je preprosto: vnesite številko proizvoda, predlogo uredite (dodajte besedilo, sliko, ean kodo ali uvozite podatke) in etikete natisnite.
• Bele etikete za ozko stran VHS kaset
• Etikete imajo odstranljivo lepilo in po odstranitvi ne puščajo lepljivih ostankov, idealne so za začasno označevanje
• Okolju prijazen proizvod: etikete imajo certifikat FSC
• Etikete so primerne za tiskanje z vsemi standardnimi tiskalniki
• Preprosto in hitro oblikovanje etiket z brezplačnim spletnim programom Avery Design &Print
Tehnični podatki
| Opis | Avery Zweckform odstranljive etikete za medije L4746REV-25 v velikosti 147.3 x 20 mm so optimalne za VHS kasete. Odstranljivo lepilo omogoča enostavno odstranitev etiket. V zavitku je 25 listov, vseh nalepk je 325. Za tiskanje so primerni običajni laserski in inkjet tiskalniki. Okolju prijazne etikete: material za etikete je beljen brez klora in je 100 % izdelan iz papirja s certifikatom FSC® - izvor lesa je iz gozdov s trajnostnim gospodarjenjem. Za oblikovanje Avery Zweckform etiket uporabite brezplačen spletni program Avery Design & Print. V programu so predoblikovane in prazne predloge, ki jih lahko oblikujete po svoje. Oblikovanje etiket je preprosto: vnesite številko proizvoda, predlogo uredite (dodajte besedilo, sliko, ean kodo ali uvozite podatke) in etikete natisnite. • Bele etikete za ozko stran VHS kaset |
|---|---|
| Kratek opis | Odstranljive etikete za medije,147,3x20mm, 13 etiket/list, 325 etiket/paket |
| Tehnični podatki | Vrsta tiskalnika: Inkjet tiskalnik , Laserski tiskalnik , Barvni laserski tiskalnik Uporaba: Večnamensko Vrsta lepila: Odstranljivo Barva: Bela Velikost: 147,3 x 20 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 25 Število na listu: 13 Skupno število: 325 Oblika: Cenovna etiketa |
| Ean koda | 4004182047460 |
| Teža v kg | 0.3100 |
| Redna cena brez DDV | 12,90 € |
| Proizvajalec | AVERY ZWECKFORM |
| Koda dobavitelja | ZWEL4746REV-25 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 147,3mm |
| Višina | 20mm |
| Oblika | pravokotna z zaobljenimi vogali |
| Material | papir |
| Lepilo | odstranljivo lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik |
| Velikost, Format | 147,3x20mm 13 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 1 |
| Proizvajalec (GPSR uredba)) | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5, 83626 Oberlaindern/Valley, DE, [email protected] |
ETIKETE POLIESTER 38,1x21,2 AWERY ZWECKFORM L7551-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER 70x37mm AVERY ZWECKFORM L4718-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6105-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER VAROVALNE ANTITAMPER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6113-20 20/1
Cena brez ddv: 58,81 €
Cena z ddv: 71,75 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L4774-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIETILEN 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L7912-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE POLIPROPILEN ODLEPLJIVE ZA OKNA KROG 200mm AVERY ZWECKFORM L9003-10 10/1
Cena brez ddv: 14,85 €
Cena z ddv: 18,12 €
ETIKETE ZA REGISTRATORJE 192x61 AVERY ZWECKFORM L4761-25 25/1
Cena brez ddv: 11,69 €
Cena z ddv: 14,26 €
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 40mm AVERY ZWECKFORM L7780-25 SIJAJ PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 99,1x42,3 AVERY ZWECKFORM L4776REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 210x297mm AVERY ZWECKFORM L6111-20 RUMENA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 63,5x33,9 AVERY ZWECKFORM L4773REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6011-100 SREBRNA 100/1
Cena brez ddv: 127,44 €
Cena z ddv: 155,48 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 AWERY ZWECKFORM L7567-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE KROG 30mm AVERY ZWECKFORM L4716REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 210x297 A4 APLI 01225 MAT PROZORNA 20/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 105x148mm AVERY ZWECKFORM L4719REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x42,3 AWERY ZWECKFORM L4772-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 210x148mm AVERY ZWECKFORM L4717REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 96x50,8 AVERY ZWECKFORM L6012-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE 70x37mm AVERY ZWECKFORM L4718REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €