Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 105 x 35, 16 etiket na listu, 1.600 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: Univerzalno Barva: Bela Velikost: 105 x 35 mm Material: Papir Število listov v zavitku: 100 Število na listu: 16Skupno število: 1.600 Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032540147 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 9,00 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR105035 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 105mm |
| Višina | 35mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 105x35mm 16 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE ODLEPLJIVE 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM L4733REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x67,7 AWERY ZWECKFORM L7993-25 MAT BELA 25/1
Cena brez ddv: 32,69 €
Cena z ddv: 39,88 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x42,3 AVERY ZWECKFORM L4776-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 199,6x143,5mm AVERY ZWECKFORM L7068-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM J4776-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,93 €
Cena z ddv: 21,87 €
ETIKETE POLIESTER ODLEPLJIVE KROG 30mm AVERY ZWECKFORM L4716REV-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 99,1x42,3mm AVERY ZWECKFORM L4743REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE POLIESTER VAROVALNE ANTITAMPER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6113-20 20/1
Cena brez ddv: 58,81 €
Cena z ddv: 71,75 €
ETIKETE POLIESTER 25,4x10mm AVERY ZWECKFORM L6008-20 SREBRNA 20/1
Cena brez ddv: 31,84 €
Cena z ddv: 38,84 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x29,6mm AVERY ZWECKFORM L6003-25 NEON RDEČE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE POLIESTER 45,7x25,4 AVERY ZWECKFORM L6140-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 41,57 €
Cena z ddv: 50,72 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L6035-20 RUMENE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L6141-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 41,57 €
Cena z ddv: 50,72 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x38,1 AVERY ZWECKFORM J8560-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIETILEN 210x148mm AVERY ZWECKFORM L7916-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 45,7x21,2 AVERY ZWECKFORM L4736REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x42,3 AWERY ZWECKFORM L4772-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €