Podrobnosti
Tehnični podatki
| Opis | Bele samolepilne etikete so primerne za tiskanje na vse vrste laserskih in ink-jet tiskalnikov ter fotokopirnih strojev. Uporabljamo jih za tiskanje naslovov poštnih pošiljk, črtnih kod, deklaracij, za označevanje lesenih, plastičnih, kovinskih in steklenih izdelkov, CD-jev, DVD-jev itd.. Etkete so na polah formata A4. |
|---|---|
| Kratek opis | Etikete za tiskalnik 48,5 x 25,4, 40 etiket na listu, 4.000 etiket v paketu |
| Tehnični podatki | Vrsta lepila: UniverzalnoBarva: BelaVelikost: 48,5 x 25,4 mmMaterial: PapirŠtevilo listov v zavitku: 100Število na listu: 40Skupno število: 4.000Oblika: Pravokotna |
| Ean koda | 3830032540024 |
| Teža v kg | 0.9700 |
| Redna cena brez DDV | 9,00 € |
| Proizvajalec | SOREX |
| Koda dobavitelja | SOR048025 |
| Izdelek | Etikete papirne bele |
| Širina | 48,5mm |
| Višina | 25,4mm |
| Oblika | pravokotna |
| Material | papir |
| Lepilo | permanentno lepilo |
| Uporaba za | barvni laserski tiskalnik, črno/bel laserski tiskalnik, ink jet tiskalnik, kopirni stroj |
| Velikost, Format | 48,5x25,4mm 40 etiket |
| Varianta/Barva | BELA |
| Enota mere | PAK |
| Pakiranje 1 | 10 |
ETIKETE POLIETILEN 38x21mm AVERY ZWECKFORM B7651-50 MAT BELA 50/1
Cena brez ddv: 52,16 €
Cena z ddv: 63,64 €
ETIKETE POLIESTER VAROVALNE ANTITAMPER 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L6113-20 20/1
Cena brez ddv: 58,81 €
Cena z ddv: 71,75 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 210x297mm AVERY ZWECKFORM L6005-25 NEON RDEČE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x33,9mm AVERY ZWECKFORM L4773-100 MAT BELA 100/1
Cena brez ddv: 115,49 €
Cena z ddv: 140,90 €
ETIKETE POLIESTER 70x37mm AVERY ZWECKFORM L4718-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE POLIESTER 63,5x29,6 AVERY ZWECKFORM J4721-25 MAT PROZORNA 25/1
Cena brez ddv: 33,12 €
Cena z ddv: 40,41 €
ETIKETE POLIETILEN 45,7x21,2mm AVERY ZWECKFORM L7911-40 MAT BELA 40/1
Cena brez ddv: 43,70 €
Cena z ddv: 53,31 €
FOLIJA SAMOLEPILNA POLIESTER A4 AVERY ZWECKFORM 2501 50/1
Cena brez ddv: 102,77 €
Cena z ddv: 125,38 €
ETIKETE ODLEPLJIVE OKROGLE 63,5mm AVERY ZWECKFORM L7670Y-25 NEON RUMENE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 38,1x21,2mm AVERY ZWECKFORM L4791-20 MODRE 20/1
Cena brez ddv: 12,63 €
Cena z ddv: 15,41 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 199,6x143,5mm AVERY ZWECKFORM L4734REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,93 €
Cena z ddv: 13,33 €
ETIKETE POLIESTER OKROGLE 30mm AVERY ZWECKFORM L4716-20 MAT BELA 20/1
Cena brez ddv: 29,79 €
Cena z ddv: 36,34 €
ETIKETE ODLEPLJIVE OKROGLE 10mm AVERY ZWECKFORM L6019REV-25 25/1
Cena brez ddv: 10,76 €
Cena z ddv: 13,13 €
ETIKETE POLIESTER 99,1x139mm AVERY ZWECKFORM J4774-10 MAT BELE 10/1
Cena brez ddv: 17,50 €
Cena z ddv: 21,35 €
ETIKETE ODLEPLJIVE OKROGLE 63,5mm AVERY ZWECKFORM L7670R-25 NEON RDEČE 25/1
Cena brez ddv: 18,35 €
Cena z ddv: 22,39 €
ETIKETE ODLEPLJIVE 210x297mm AVERY ZWECKFORM L4735REV-100 100/1
Cena brez ddv: 30,47 €
Cena z ddv: 37,17 €